پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
مدیر کانون «الزهرا (س)» خبر داد

راه اندازی «رادیو هیات» در کانون «الزهرا (س)»

راه اندازی «رادیو هیات» در کانون «الزهرا (س)»
    -     کد خبر: 24255
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۱۶|۱۶:۵۶
سرویس :شهرستان ها >>
حضوری از راه اندازی «رادیو هیات» به همت کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» شهرستان جهرم در فضای مجازی خبر داد.

پایگاه خبری هنر شیراز؛ «محمد حضوری»، گفت: برنامه های کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» در ایام محرم به صورت عزاداری و سوگواری و با حضور بچه های مسجد برگزار شده است.

مدیر کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» جهرم افزود: برگزاری هیات «یاوران ولایت» در این کانون فرهنگی و هنری ویژه نوجوانان مسجدی از برنامه های شاخص این کانون در ایام محرم بوده است.

وی بیان کرد: برنامه های این هیات علاوه بر دهه اول محرم، در دهه پایانی این ماه نیز ادامه دارد که با استقبال خوب بچه های مسجد رو به رو شده است.

حضوری عنوان کرد: از دیگر برنامه های این کانون، راه اندازی «رادیو هیات» بوده که به پوشش برنامه های عزاداری هیات «یاوران ولایت» در ایام محرم پرداخته است.

وی ادامه داد: در قالب این برنامه، سخنرانی حجت الاسلام فتاحی امام جماعت مسجد در برنامه عزاداری و سوگواری بچه های مسجد در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

مدیر کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» اضافه کرد: همچنین نوای روضه خوانی ذاکران اهل بیت (ع) نیز دیگر برنامه «رادیو هیات» بوده که در فضای مجازی این کانون در پیام رسان های مختلف منتشر شده است.

وی خاطرنشان کرد: از اقدامات مبتکرانه این کانون، تربیت مداحان نوجوان است که تعدادی از آنها نیز در برنامه های عزداری ایام محرم به نوحه خوانی پرداخته و البته ذکر مرثیه سرایی آنان در قالب «رادیو هیات» برای مخاطبان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نوجوان فارسی به پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران راه یافت فردا، پایان مهلت ارسال اثر به هشتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم میزبانی سعدی شیرازی از شب شعر "قاب ارغوان" پیشکسوتان هنر نمایش ممسنی برای توسعه هنر نمایش گرد هم آمده اند و تصمیم واحد گرفتند دفاع مقدس مجالی برای ظهور ارزش‌های ناب ایرانی و اسلامی برگزاری آزمون خوشنویسی در اوز پاسداشت تلاش‌های آیت‌الله موسوی‌نژاد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرودشت رونمایی نقشه مهندسی فرهنگی فارس همزمان با یادروز حافظ برگزاری «تور دوچرخه سواری» در کانون «منتظران نور» جهرم برنامه های شهرستان های فارس ویژه روز شعر و ادب پارسی؛ گرامیداشت یاد استاد شهریار متقاضیان شهرستانی به فرهنگ و ارشاد همان شهر مراجعه کنند برگزاری آزمون خوشنویسی در مرودشت فراخوان راه‌اندازی مراکز فرهنگی هنری در مرودشت فارس ظرفیت برپایی جشنواره‌های ملی و جهانی فیلم را دارد فعالان «قرآن آباد ایران» تکریم شدند
آرشیو