پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

رونمایی از سه کتاب پرورشی نوشته بهرام عاشوری در شهرستان لامرد

رونمایی از سه کتاب پرورشی نوشته بهرام عاشوری در شهرستان لامرد
    -     کد خبر: 24253
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۱۶|۱۶:۳۹
آئین رونمایی از سه نوشته هنری و پرورشی بهرام عاشوری، با نام‌های علل و ریشه‌های ناهنجاری در نوجوانان، نقش امید در تربیت انسان و ابعاد زیبا شناختی زندگی انسان از دید قرآن، در سالن اجتماعات شهید انصاری فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد برگزار شد.

پایگاه خبری هنر شیراز؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ به کوشش انجمن کتاب لامرد و با حضور امام جمعه چاهورز، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، انجمن اهل قلم، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی، بخشدار، دهیاران و اعضای شورای بخش چاهورز، آئین رونمایی از سه نوشته هنری و پرورشی بهرام عاشوری، با نام‌های علل و ریشه‌های ناهنجاری در نوجوانان، نقش امید در تربیت انسان و ابعاد زیبا شناختی زندگی انسان از دید قرآن، در سالن اجتماعات شهید انصاری فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد برگزار شد.

فاطمه قرایی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد در این آیین گفت: جشن گرفتن برای آفرینش یک کتاب، سنت قشنگی است. هنگامی که کاری نو پا به عرصه فرهنگ می‌گذارد، به مناسبت ورودش باید جشن گرفت. این جشن، پاسداشت تلاش‌های نویسنده‌ای است که واژگان را ماه‌ها، که سال‌ها در اندیشگاهش پرورش داده و به زایش می‌رساند.
دبیر شورای فرهنگ عمومی لامرد ادامه داد: برگزاری نشست‌های نقد و بررسی کتاب و همچنین بازتاب آن در مطبوعات، به افزایش شمارگان کتاب و سرانه مطالعه کمک می‌کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد افزود: انجمن کتاب لامرد، زیرشاخه انجمن کتاب فارس، در زمینه گسترش و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی همچون برگزاری نشست‌های نقد و بررسی کتاب پویاست و خواهد بود.
وی بهره‌گیری از ابزار هنر را مهم‌ترین و تاثیرگذارترین شیوه شناساندن شهرستان دانست و خواستار پشتیبانی بیش از پیش اعضای جدید شورای اسلامی شهر لامرد در زمینه فرهنگ و هنر شد.
بهرام عاشوری، نویسنده این سه کتاب نیز گفت: ویژگی این رونمایی با برخی رونمایی‌های دیگر این بود که با همه نابسامانی‌هایی که بیماری کرونا در کشور ساخته است، علاقه‌مندی فرهنگیان و اساتید به فرهنگ و پرورش، خوشبختانه این آیین با حضور برخی از اساتید دانشگاه، نویسندگان و نخبگان برگزار شد.
دکتر مرتضی شمالی، دکتر ناصر عاشوری و دکتر سلیمان آزاد از اساتید دانشگاه در این نشست به بررسی کتاب‌های جدید بهرام عاشوری پرداختند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نوجوان فارسی به پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران راه یافت فردا، پایان مهلت ارسال اثر به هشتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم میزبانی سعدی شیرازی از شب شعر "قاب ارغوان" پیشکسوتان هنر نمایش ممسنی برای توسعه هنر نمایش گرد هم آمده اند و تصمیم واحد گرفتند دفاع مقدس مجالی برای ظهور ارزش‌های ناب ایرانی و اسلامی برگزاری آزمون خوشنویسی در اوز پاسداشت تلاش‌های آیت‌الله موسوی‌نژاد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرودشت رونمایی نقشه مهندسی فرهنگی فارس همزمان با یادروز حافظ برگزاری «تور دوچرخه سواری» در کانون «منتظران نور» جهرم برنامه های شهرستان های فارس ویژه روز شعر و ادب پارسی؛ گرامیداشت یاد استاد شهریار متقاضیان شهرستانی به فرهنگ و ارشاد همان شهر مراجعه کنند برگزاری آزمون خوشنویسی در مرودشت فراخوان راه‌اندازی مراکز فرهنگی هنری در مرودشت فارس ظرفیت برپایی جشنواره‌های ملی و جهانی فیلم را دارد فعالان «قرآن آباد ایران» تکریم شدند
آرشیو