پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نخستین اردوی روستاگردی انجمن عکاسان لامرد

نخستین اردوی روستاگردی انجمن عکاسان لامرد
    -     کد خبر: 2424
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۸|۱۴:۳۳
سرویس :شهرستان ها >>
به مناسبت روز «موزه»، انجمن عکاسان با هدف بررسی معماری روستایی، نقش پوشش و آئین در فرهنگ جاری و مردم شناسی و نیز بازتاب مشکلات و معضلات جامعه روستایی مبادرت به برگزاری اردوی روستا گردی در روستای کریشکی لارستان نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، به مناسبت روز «موزه»، انجمن عکاسان با هدف بررسی معماری روستایی، نقش پوشش و آئین در فرهنگ جاری و مردم شناسی و نیز بازتاب مشکلات و معضلات جامعه روستایی مبادرت به برگزاری اردوی روستا گردی در روستای کریشکی لارستان نمودند.
جواد صادقی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد، انجمن عکاسان لامرد را از پویاترین انجمن های هنری برشمرد و افزود: انجمن عکاسان با برگزاری منظم اردوی روستاگردی، ماه عکس، کارگاه آموزشی، نشست های دورهمی، حضور در جشنواره های معتبر کشوری و کسب مقام سوم عکاسی از جشنواره عکس خلیج فارس توانسته با جذب عکاسان جوان به اهداف کوتاه و بلندمدت دست یابد.
صادقی که در این اردو به همراه رئیس میراث فرهنگی و گردشگری هنرمندان عکاس را همراهی کرد، گفت: برگزاری اردوی ملی عکس تعزیه در سال جاری بستر مهمی جهت اعتلا و تعالی بخشیدن به این هنر است.
در پایان ضیافت افطاری از هنرمندان عکاس در موزه مردم شناسی کریشکی بعمل آمد.
 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

گزارش عملکرد یکماهه اخیر انجمن هنرهای نمایشی فارس منتشر شد در میان موضوعات و محورهای خاص در شعر فارسی، شعر آیینی جایگاه غیر قابل انکاری دارد « استاتیرا» روایتی تاریخی بر صحنه تئاتر شیراز تجلیل از دست اندرکاران نمایشگاه خوشنویسی «دستخط۳» فرهنگ و هنر، عرصه پیوست باشد نه گسست در راه شهدا و خدمت حق کمترین خطا را نداریم؛ تجلیل مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس از خانواده معلم شهید اهل مرودشت نخستین جایزه ادبی «داستان شیراز» برگزیدگان خود را شناخت کنسرت «از پاریس تا پرسپولیس» برگزار می شود فرهنگ و هنر یکی از پیش برنده‌ترین حوزه‌های اهداف مدیران سیاسی و اقتصادی است. گشایش دبیرخانه شعر رضوی در شیراز ایجاد بنیاد بین المللی فرهنگی هنری شاهچراغ(ع) با عنوان امین ولایت راه‌اندازی کانون شعر آئینی «آستان مهر» در حرم احمدی جشنواره فرهنگی ـ ورزشی «جاده ولایت» آغاز به‌کار کرد برپایی نخستین کارگاه آموزشی تجوید قرآنی به‌صورت ملی در حرم شاهچراغ(ع) بازار تجارت جهانی صنایع دستی شیراز، میزبان هنرمندان خرامه
آرشیو