پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

هم‌افزایی نیروی انتظامی با فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت

هم‌افزایی نیروی انتظامی با فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت
    -     کد خبر: 24234
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۹|۱۶:۱۵
سرویس :شهرستان ها >>
هرچه همکاری نیروی انتظامی با اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بیشتر باشد، دستاوردهای مطلوب‌تری را درپی خواهد داشت.

پایگاه خبری هنر شیراز؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ سرهنگ فرشید زینلی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرودشت به همراه برخی از معاونین و رؤسای نهادهای تخصصی این دستگاه با حضور در دفتر کار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت، دیدار و گفتگو کردند.

 سرهنگ فرشید زینلی در این دیدار گفت: پلیس و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنها متولیان برقراری حفظ امنیت و فرهنگ در جامعه نیستند و در حقیقت بالندگی کمی و کیفی هر دو حوزه نیازمند مشارکت همه دستگاه‌ها، نهادها و مردم است.
سرهنگ زینلی به اهمیت رابطه امنیت و فرهنگ در جامعه اشاره کرد و افزود: هرچه همکاری نیروی انتظامی با اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بیشتر باشد، دستاوردهای مطلوب‌تری را درپی خواهد داشت.
وی ادامه داد: پیوند فرهنگ، هنر و رسانه با ناجا، پیوندی تنگاتنگ است و ما نیز در راستای کارکرد خود نیازمندیم که با اصحاب فرهنگ و هنر تعامل و همدلی بیشتری داشته باشیم تا در شهرستان به اهداف فرهنگی و هنری دست یابیم؛ چراکه بالندگی فرهنگ، کاهش آسیب‌های اجتماعی را همراه دارد.
مهدی رنجبر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت هم با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در برقراری و حفظ امنیت جامعه، آن را ستودنی دانست و گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم تأمین نظم و امنیت اجتماعی در کشور است؛ از این رو بیشترین تعامل و ارتباط با اقشار مختلف اجتماعی را دارد.
وی افزود: هماهنگی و هم‌افزایی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری و برقراری نظم و امنیت در جامعه می‌تواند تاثیر به‌سزایی در بهبود فضای فرهنگی و هنری داشته باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نوجوان فارسی به پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران راه یافت فردا، پایان مهلت ارسال اثر به هشتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم میزبانی سعدی شیرازی از شب شعر "قاب ارغوان" پیشکسوتان هنر نمایش ممسنی برای توسعه هنر نمایش گرد هم آمده اند و تصمیم واحد گرفتند دفاع مقدس مجالی برای ظهور ارزش‌های ناب ایرانی و اسلامی برگزاری آزمون خوشنویسی در اوز پاسداشت تلاش‌های آیت‌الله موسوی‌نژاد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرودشت رونمایی نقشه مهندسی فرهنگی فارس همزمان با یادروز حافظ برگزاری «تور دوچرخه سواری» در کانون «منتظران نور» جهرم برنامه های شهرستان های فارس ویژه روز شعر و ادب پارسی؛ گرامیداشت یاد استاد شهریار متقاضیان شهرستانی به فرهنگ و ارشاد همان شهر مراجعه کنند برگزاری آزمون خوشنویسی در مرودشت فراخوان راه‌اندازی مراکز فرهنگی هنری در مرودشت فارس ظرفیت برپایی جشنواره‌های ملی و جهانی فیلم را دارد فعالان «قرآن آباد ایران» تکریم شدند
آرشیو