پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

تاکید مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس برای بروز رسانی بانک اطلاعات و نظارت در حوزه فرهنگ

تاکید مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس برای بروز رسانی بانک اطلاعات و نظارت در حوزه فرهنگ
    -     کد خبر: 2412
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۵|۱۵:۰۵
سرویس :فرهنگی >>
صابر سهرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با تاکید بر اینکه دقت نظر و تلاش برای تشکیل و بروز رسانی بانک اطلاعات از ملزومات توسعه حوزه فرهنگ است، سرزدن و بازدید زیرمجموعه های معاونت فرهنگی در سطح شیراز و استان را برای بررسی آسیب ها و نیازهای موجود لازم و ضروری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، صابر سهرابی در نشستی که با کارکنان و مهدی امید بخش معاونت فرهنگی اداره کل داشت با تشکر از نهایت همکاری های این بخش؛ گفت: چون خودم در این حوزه بودم از دقت و تلاش همکارانم خبر دارم و امیدوار هستم تا با اهمیتی که فرهنگ دارد بتوانیم در کنار هم باعث ارتقاء آن شویم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به قسمت های مختلف معاونت فرهنگی از جمله اعلام وصول، فعالیت های رسانه ای و مطبوعاتی که صد درصد الکترونیک شده است، بررسی اسامی بیگانه؛ چاپ کتاب؛ پژوهش، کانون های تبلیغاتی، آگهی ها، موسسات فرهنگی هنری تک و چند منظوره، انتشارات و چاپخانه ها و دیگر حوزه ها اشاره داشت و گفت: امیدواریم که در سال ٩٨ در کنار هم تولیدات موثرتری را انجام دهیم.

سهرابی با تاکید بر اینکه دقت نظر و تلاش کارشناسان برای تشکیل و بروز رسانی بانک اطلاعات و حضور در برنامه های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از ملزومات توسعه حوزه فرهنگ است، افزود: سرزدن و بازدید زیرمجموعه های معاونت فرهنگی در سطح شیراز و استان دارای ارزش است و با بررسی و ارائه گزارش از این بازدیدها می توان به آسیب ها و نیازهای موجود دست پیدا کرد.

این مقام فرهنگی استان با ابراز امیدواری از اینکه بتوانیم فرهنگ و هنر فارس را به جایگاه اصلی خودش و به آن گستره و پهنایی که دارد برسانیم، ادامه داد: در سال ٩٨ توجه به معیشت همکاران، تعاونی مسکن و تعاونی مصرف کارکنان نیز در دستور کار می باشد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اظهار داشت: صنف کانون های آگهی و تبلیغاتی قرار است در قالب تفاهم نامه ای بازدید های زیر مجموعه ها را انجام دهند و قرار است "هفته نامه خبری تحلیلی" را ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس داشته باشیم و هر هفته به صورت الکترونیک منتشر شود و تمام گزارش های حوزه فرهنگ، ادب و هنر و مقالات همکاران صاحب قلم نیز در این هفته نامه منتشر گردد تا کارکرد همکاران و به ویژه ادارات شهرستان ها در آن دید شود و پایان هر ماه هم به صورت جمعی در قالب ماهنامه در خواهد آمد و این هفته نامه در سامانه نیز ثبت خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رستم اختصاص موزه‌ای به «سووشون» دانشور احداث باغ موزه مشاهیر فارس ۱۰ ساله شد/ خبری از اتمام کار نیست نخستین جشنواره هنرهای محیطی مرودشت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد دیدار با خالق «باران خاطرات؛ زیر چتر ۷۵ سالگی» برپایی نمایشگاه نقاشی و مجسمه یاد یار «موزه کلمات» گنجینه‌ای از نامه‌های نویسندگان عکس های برگزیده جشنواره سیما و منظر شهری به نمایش در آمد شماره دوم نشریه داخلی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس منتشر شد نمایش فیلم مستند : " آ ر. بی . جی " در برنامه این هفته سینما غزل نمایش آثار ۴۰ زن طراح گرافیک همراه با رونمایی کتاب«ساختن وشکستن گرید» نمایشگاه «رمضانیه» شیراز آغاز شد/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس: نمایشگاه قرآن با رویکردی تازه برپایی نمایشگاه های فرهنگی در ایستگاه های مترو شیراز توسعه می یابد گشایش گالری " سی عهد "در متروی نمازی شیراز لامرد رقیبی تازه برای نامزدی پایتختی کتاب در فارس
آرشیو