پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

پایان داوری مرحله دوم بخش فیلمنامه و نمایشنامه داستان شیراز

پایان داوری مرحله دوم بخش فیلمنامه و نمایشنامه داستان شیراز
    -     کد خبر: 2409
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۴|۱۲:۲۷
سرویس :فرهنگی >>
نتایج داوری مرحله دوم بخش فیلمنامه و نمایشنامه نخستین جشنواره داستان شیراز اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، با پایان داوری مرحله دوم در بخش فیلمنامه، از بین ۱۰ اثر راه یافته به مرحله دوم، ۵ فیلمنامه و در بخش نمایشنامه، از بین ۱۲ اثر راه یافته به مرحله دوم ۵ نمایشنامه به مرحله نهایی این بخش راه یافتند.
در بخش فیلمنامه به ترتیب حروف الفبا، پنجره باز، تنه‌ام، چتر، عصا و کابوس راهی بخش نهایی و در بخش نمایشنامه، بیابان‌ها، توتیا، ساکن طبقه همکف، نرمک نرمک، هراس از زمین تنهایی انتخاب شدند.
اسامی نویسندگان آثار فوق و همچنین برندگان نهایی هر بخش (اثر برتر و اثر شایسته تقدیر) پس از داوری مرحله سوم در اختتامیه جشنواره اعلام خواهند شد.
 آئین پایانی نخستین جشنواره داستان شیراز، نیمه دوم خردادماه برگزار خواهد شد و اسامی داوران هر بخش نیز در بیانیه هیئت داوران ذکر خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

فیلم؛ از مهم ترین ابزارهای فرهنگی و تربیتی به ویژه برای کودکان و نوجوانان است سهرابی از رونمایی "فرنامک" سند چشم‌انداز توسعه فرهنگ و هنر فارس خبر داد فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد افتتاح نگارخانه "تارونه" در جهرم گشایش نمایشگاه دست آوردهای حوزه فرهنگ و هنر در فارس روز دوم جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با استقبال مواجه شد دانش های تخصصی، باعث بالا رفتن بهره وری و رونق کسب و کار در هر حوزه ای شده است تصویر یک زندگی عاشقانه بر صحنه تماشاخانه استاد هودی جشنواره فیلم کودک و نوجوان در شیراز آغاز شد اکران فیلم های برگزیده کودک و نوجوان در شیراز تماشاخانه استاد لایق میزبان تئاتر لوپوس صالحی خطاب به مدیران جدید استانی: ردپاهای فرهنگی خود را در استان‌ها بیشتر کنید فارس نمایندگان خود را «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» کشوری شناخت شیراز میزان کارآفرینان فرهنگی و هنری روستا و عشایر چهار استان عکاس هنرمند با اثرش سخن حکیمانه می گوید
آرشیو