پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس:

امید و نشاط ، گمشده مردم در این دوران است

امید و نشاط ، گمشده مردم در این دوران است
    -     کد خبر: 2408
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۳|۱۴:۴۰
سرویس :هنری >>
معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس که مهمان این نشست بود گفت : استان فارس با توجه به تام مولفه های تمدن و فرهنگ و هنر آنچنان که باید و شاید در حوزه رویدادهای ملی فرهنگی مورد توجه قرار نگرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ،  معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس که میمهمان این نشست بود با بیان اینکه استان فارس با توجه به تام مولفه های تمدن و فرهنگ و هنر آنچنان که باید و شاید در حوزه رویدادهای ملی فرهنگی مورد توجه قرار نگرفته است، ابراز داشت: امیدواریم همه دستگاه‌های استان فارس به ویژه دستگاه‌های فرهنگی در این رویداد هنری همکاری داشته باشند.
وی با اشاره به رخدادهای پس از سیلاب شیراز افزود: آنچه مردم فارس و شیراز به نمایش گذاشتند روایتی از مهرورزی بود که بی شک مرهون پیشینه فرهنگی و ادبی مردمی است که در سخت ترین شرایط با روحیه ای مثال زدنی خالق جاودانه مهر بوده اند.
احمد زاده در ادامه با اشاره به پیشنهاد مطرح شده در شورای فرهنگ عمومی از جانب صابر سهرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در خصوص نام گذاری روزی در هفته نخست فروردین به نام روز مهرورزی یادمان مهربانی مردم شیراز افزود : امید و نشاط ، گمشده مردم در این دوران است و این گونه جشنواره‌ها باعث شادابی و نشاط جامعه می شود و از این رو از آن استقبال می‌کنیم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رستم اختصاص موزه‌ای به «سووشون» دانشور احداث باغ موزه مشاهیر فارس ۱۰ ساله شد/ خبری از اتمام کار نیست نخستین جشنواره هنرهای محیطی مرودشت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد دیدار با خالق «باران خاطرات؛ زیر چتر ۷۵ سالگی» برپایی نمایشگاه نقاشی و مجسمه یاد یار «موزه کلمات» گنجینه‌ای از نامه‌های نویسندگان عکس های برگزیده جشنواره سیما و منظر شهری به نمایش در آمد شماره دوم نشریه داخلی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس منتشر شد نمایش فیلم مستند : " آ ر. بی . جی " در برنامه این هفته سینما غزل نمایش آثار ۴۰ زن طراح گرافیک همراه با رونمایی کتاب«ساختن وشکستن گرید» نمایشگاه «رمضانیه» شیراز آغاز شد/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس: نمایشگاه قرآن با رویکردی تازه برپایی نمایشگاه های فرهنگی در ایستگاه های مترو شیراز توسعه می یابد گشایش گالری " سی عهد "در متروی نمازی شیراز لامرد رقیبی تازه برای نامزدی پایتختی کتاب در فارس
آرشیو