پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی و طراحی نقاشی در لامرد

برگزاری کارگاه آزاد عکاسی در لامرد
    -     کد خبر: 2400
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۲|۱۲:۴۸
سرویس :شهرستان ها >>
در این کارگاه ابتدا بصورت تئوری کار با دوربین عکاسی و سپس عکس های ماندگار و سبک های مختلف هنری مورد نقد و بررسی قرار گرفت/آموزشگاه سایان به مدیریت خواجه (مدرس و هنرمند) مبادرت به برگزاری کارگاه پیشرفته طراحی و نقاشی با تاکید بر المان های سنتی و بومی محلی و کاربرد آن بر زیباسازی و مبلمان شهری نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز  انجمن عکاسان شهرستان لامرد جهت عضوگیری و با هدف آموزشی سبک های مدرن عکاسی و تشریح برنامه های ماهیانه خود، کارگاهی آموزشی را برای هنرجویان دانشگاه آزاد اسلامی، دانشکده پرستاری و دانشگاه دولتی برگزار کرد.

در این کارگاه ابتدا بصورت تئوری کار با دوربین عکاسی و سپس عکس های ماندگار و سبک های مختلف هنری مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

ابوذر کریمی، مسئول انجمن عکاسان لامرد از برگزاری ماهیانه «ماه عکس» انجمن خبر داد و افزود: هر ماه عکسه ای عکاسان با چهار داور، داوری شده و سپس به نفر اول تندیس ماه عکس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می گردد. وی همچنین از اردوی روستاگردی و عکاسی طبیعت در هر ماه با حضور عکاسان خبر داد.

برگزاری کارگاه طراحی و نقاشی در لامرد


آموزشگاه سایان به مدیریت خواجه (مدرس و هنرمند) مبادرت به برگزاری کارگاه پیشرفته طراحی و نقاشی با تاکید بر المان های سنتی و بومی محلی و کاربرد آن بر زیباسازی و مبلمان شهری نمود.
در این کلاس که بصورت تئوری و عملی به مدت  3 روز برگزار گردید، نقش رسانه هنر را در پویایی و شادابی محیط و فضاسازی شهری را با توسل به شناخت و روانشناسی رنگها، تاکیذ بر عناصر بومی و کاربد آن بر نقاشی و طراحی، دیوار نگاری، نمایشگاههای نقاشی در محیط شهری و نیز برای معضلات اجتماعی شهر پرداخت.
لازم به ذکر است هدف اصلی و مهم از برگزاری این برنامه رفتن هنر و هرمندان به درون اجتماع و زیر پوست شهر و دعوت از مردم جهت ورود به فضایی نو و پویاست.

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز ثبت نام دوره های تخصصی حفظ کل قرآن کریم دارالتحفیظ الهادی علیه السلام کاندیداهای نهایی نخستین مسابقه خاطره نویسی ویروس کرونا قرنطینه خود خواسته معرفی شدند شورای سیاستگذاری پایتختی کتاب ایران در شیراز تشکیل شد یوم الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ حوزه و دانشگاه شیراز وارثان جکمت و معرفت ملاصدرا هستند آثار مسابقه کتابخوان مرا بخوان داوری شد تجربه دیدن فیلم در خودرو/ شیرازی ها منتظر «سینما ماشین» باشند اعلام برنامه های فرهنگی هنری ایام سترگ ارتحال امام (ره) ۱۱۲ مجوز مشاغل خانگی در سال ۹۸ اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر مصوبه شورای شهر شیراز در حمایت از هنرمندان تئاتر در مقابل نمایش ، تبار شناسی تئاتر نوشت و نمایشنامه خط مقدم روابط‌عمومی‌های فارس در کرونا تقدیر شدند تک‌نوازی «کیهان کلهر» در کنسرت آنلاین
آرشیو