پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی و طراحی نقاشی در لامرد

برگزاری کارگاه آزاد عکاسی در لامرد
    -     کد خبر: 2400
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۲|۱۲:۴۸
سرویس :شهرستان ها >>
در این کارگاه ابتدا بصورت تئوری کار با دوربین عکاسی و سپس عکس های ماندگار و سبک های مختلف هنری مورد نقد و بررسی قرار گرفت/آموزشگاه سایان به مدیریت خواجه (مدرس و هنرمند) مبادرت به برگزاری کارگاه پیشرفته طراحی و نقاشی با تاکید بر المان های سنتی و بومی محلی و کاربرد آن بر زیباسازی و مبلمان شهری نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز  انجمن عکاسان شهرستان لامرد جهت عضوگیری و با هدف آموزشی سبک های مدرن عکاسی و تشریح برنامه های ماهیانه خود، کارگاهی آموزشی را برای هنرجویان دانشگاه آزاد اسلامی، دانشکده پرستاری و دانشگاه دولتی برگزار کرد.

در این کارگاه ابتدا بصورت تئوری کار با دوربین عکاسی و سپس عکس های ماندگار و سبک های مختلف هنری مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

ابوذر کریمی، مسئول انجمن عکاسان لامرد از برگزاری ماهیانه «ماه عکس» انجمن خبر داد و افزود: هر ماه عکسه ای عکاسان با چهار داور، داوری شده و سپس به نفر اول تندیس ماه عکس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می گردد. وی همچنین از اردوی روستاگردی و عکاسی طبیعت در هر ماه با حضور عکاسان خبر داد.

برگزاری کارگاه طراحی و نقاشی در لامرد


آموزشگاه سایان به مدیریت خواجه (مدرس و هنرمند) مبادرت به برگزاری کارگاه پیشرفته طراحی و نقاشی با تاکید بر المان های سنتی و بومی محلی و کاربرد آن بر زیباسازی و مبلمان شهری نمود.
در این کلاس که بصورت تئوری و عملی به مدت  3 روز برگزار گردید، نقش رسانه هنر را در پویایی و شادابی محیط و فضاسازی شهری را با توسل به شناخت و روانشناسی رنگها، تاکیذ بر عناصر بومی و کاربد آن بر نقاشی و طراحی، دیوار نگاری، نمایشگاههای نقاشی در محیط شهری و نیز برای معضلات اجتماعی شهر پرداخت.
لازم به ذکر است هدف اصلی و مهم از برگزاری این برنامه رفتن هنر و هرمندان به درون اجتماع و زیر پوست شهر و دعوت از مردم جهت ورود به فضایی نو و پویاست.

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رستم اختصاص موزه‌ای به «سووشون» دانشور احداث باغ موزه مشاهیر فارس ۱۰ ساله شد/ خبری از اتمام کار نیست نخستین جشنواره هنرهای محیطی مرودشت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد دیدار با خالق «باران خاطرات؛ زیر چتر ۷۵ سالگی» برپایی نمایشگاه نقاشی و مجسمه یاد یار «موزه کلمات» گنجینه‌ای از نامه‌های نویسندگان عکس های برگزیده جشنواره سیما و منظر شهری به نمایش در آمد شماره دوم نشریه داخلی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس منتشر شد نمایش فیلم مستند : " آ ر. بی . جی " در برنامه این هفته سینما غزل نمایش آثار ۴۰ زن طراح گرافیک همراه با رونمایی کتاب«ساختن وشکستن گرید» نمایشگاه «رمضانیه» شیراز آغاز شد/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس: نمایشگاه قرآن با رویکردی تازه برپایی نمایشگاه های فرهنگی در ایستگاه های مترو شیراز توسعه می یابد گشایش گالری " سی عهد "در متروی نمازی شیراز لامرد رقیبی تازه برای نامزدی پایتختی کتاب در فارس
آرشیو