پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

برگزاری نشست هم اندیشی پیشکسوتان نمایش سپیدان

برگزاری نشست هم اندیشی پیشکسوتان نمایش سپیدان
    -     کد خبر: 2395
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۲|۱۲:۱۴
سرویس :شهرستان ها >>
سید ابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سپیدان، گفت: هنر نمایش می تواند مادر هنرهای دیگر باشد؛ چراکه در واقع یک بسته کامل هنرها از جمله داستان، شعر و ادبیات، موسیقی، طراحی و ... در آن وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز؛ نشست هم اندیشی پیشکسوتان نمایش سپیدان در فضای صمیمی با حضور هنرمندان و پیشکسوتان هنر نمایش شهرستان برگزار گردید.

سید ابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سپیدان، گفت: هنر نمایش می تواند مادر هنرهای  دیگر باشد؛ چراکه در واقع یک بسته کامل هنرها از جمله داستان، شعر و ادبیات، موسیقی، طراحی و ... در آن  وجود دارد.

سید ابراهیم حسینی ادامه داد: به همین منظور است که شاید تاثیر گذاری و ماندگاری نمایش زیاد است.

وی جهت توسعه هنر نمایش، آموزش را به عنوان قدم اول دانست و افزود: آموزش و کارگاه های آموزشی، نقد و بررسی نمایش از راه های مهم جهت پیشرفت و برون رفت از وضعیت فعلی این هنر است.

هنرمندان پیشکسوت هر کدام به بیان دیدگاه ها، نظرات، پیشنهادات و راهکارها جهت توسعه این هنر در شهرستان بیان کردند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

اعلام برنامه های اربعین حسینی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس «انسان دنیایست» تئاتری برای همه شرایط مسابقه زنده طراحی لباس عاشورایی اعلام شد روشندلان حوزه فرهنگ تجلیل شدند/ سهرابی: روز عصای سفید نماد عزم و توانایی‌های نابینایان اجرای تئاتر خیابانی به احترام بزرگداشت حافظ «عشق روی خرپُشته» و «دوستان با محبت» با حضور حمید جبلی رونمایی شد اطلاعیه دبیر خانه شورای فرهنگ عمومی نقش پذیری یکی از بزرگترین ویژگی های دیوان حافظ بزرگترین غزلسرای جهان است فارس، فعال ترین استان در جشنواره عشایر و روستاهای کتاب کشور است جوانه زدن «شکوفه‌های کتاب» در مناطق کمتر برخوردار شیراز نشست تخصصی «حافظ و ادبیات» با حضور دکتر میرجلال‌الدین کَزّازی برگزار میشود جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره بوسان به «دم اژدها» رسید کرامت انسانی در کلام حافظ به بهترین شکل ترسیم شده است فعالیت ادبی و هنری حافظ از حیث معرفت شناسی بر شناخت حق استوار شده است حافظ مردمی ترین شاعر ایران زمین است
آرشیو