پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

برگزاری نشست هم اندیشی پیشکسوتان نمایش سپیدان

برگزاری نشست هم اندیشی پیشکسوتان نمایش سپیدان
    -     کد خبر: 2395
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۲|۱۲:۱۴
سرویس :شهرستان ها >>
سید ابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سپیدان، گفت: هنر نمایش می تواند مادر هنرهای دیگر باشد؛ چراکه در واقع یک بسته کامل هنرها از جمله داستان، شعر و ادبیات، موسیقی، طراحی و ... در آن وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز؛ نشست هم اندیشی پیشکسوتان نمایش سپیدان در فضای صمیمی با حضور هنرمندان و پیشکسوتان هنر نمایش شهرستان برگزار گردید.

سید ابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سپیدان، گفت: هنر نمایش می تواند مادر هنرهای  دیگر باشد؛ چراکه در واقع یک بسته کامل هنرها از جمله داستان، شعر و ادبیات، موسیقی، طراحی و ... در آن  وجود دارد.

سید ابراهیم حسینی ادامه داد: به همین منظور است که شاید تاثیر گذاری و ماندگاری نمایش زیاد است.

وی جهت توسعه هنر نمایش، آموزش را به عنوان قدم اول دانست و افزود: آموزش و کارگاه های آموزشی، نقد و بررسی نمایش از راه های مهم جهت پیشرفت و برون رفت از وضعیت فعلی این هنر است.

هنرمندان پیشکسوت هر کدام به بیان دیدگاه ها، نظرات، پیشنهادات و راهکارها جهت توسعه این هنر در شهرستان بیان کردند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

مردم نی‌ریز در خانه تئاتر می بینند جایزه بزرگ ادبی مشهد با داوری نویسنده جهرمی فراخوان جشنواره شعر غدیر سپیدان و بیضا جشنواره شعر غدیر در سروستان برگزار می‌شود دوره آموزش خبرنگاری در لارستان برگزار می گردد برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری غدیر در رستم برنامه های بزرگداشت هفته خبرنگار به صورت عادی برگزار نمی شود/ احتمال برگزاری آنلاین اختتامیه جشنواره مطبوعات حضور معاون فرهنگ مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس در دفتر روزنامه ها و خبرگزاری ها کانون فرهنگی هنری مسجد الزهراء سیف آباد کازرون در جمع ۶ کانون برتر مسابقات کتابخوانی کشور آمار نویدبخش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در فضای رسانه‌ای فارس اختتامیه نهمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز به صورت پخش زنده برگزار می‌شود مهلت ارسال آثار به جشنواره مد و لباس ایران ۱۴۰۴ تمدید شد دیدار استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از خبرگزاری فارس و ایرنا کارنامه متفاوت فارس در حوزه‌های فرهنگ، هنر و مذهب جلد دوم مجموعه طنز "سنگر علاف‌ها" در راه انتشار
آرشیو