پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید

نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید
    -     کد خبر: 2392
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۱|۱۲:۴۰
گروه عکاسی پیرسوک با هدف ارتقای عکاسی در قالب تبادل نظر و کار گروهی و حمایت هم وطنان سیل زده؛ نمایشگاه عکس طبیعت را به نگارخانه سروناز شیراز آوردند.

 گروه عکاسی پیرسوک با هدف ارتقای عکاسی در قالب تبادل نظر و کار گروهی تشکیل شد .این گروه تا امروز دو نمایشگاه انفرادی و یک نمایشگاه گروهی را در کارنامه خود دارد و نمایشگاه عکس طبیعت چهارمین تجربه در قالب نمایشگاه و دومین تجربه نمایشگاه می باشد که برای حمایت از سیل زردگان در نگارخانه سرو ناز شیراز برپا شده است.

اعضاء گروه معتقد هستن که نگاه هنرمندانه مخاطب در ارزیابی کارهایشان چراغی هست برای به جلو رفتن و با ارزیابی و داوری کارها خوشحال و امیدواریم که هدف از برپایی این نمایشگاه کمک به هم وطن و کمک به همسایه و کمک به برادر و خواهر است و البته آرزونمدیم دیگر هیچگاه روزی نیاید که کسی در ایران بزرگ حتی پایش در گل بماند چه رسد به سیل یا زمین لرزه یا ..

اعضای گروه پیرسوک شامل؛ فهیمه ترحمی. فرزاد منوچهری. حسن شکرگزار، مسیح هنرور، محمد کارگر، فرشاد رحیمی، ایمان قربانی، حمید رحمانی، جلال بنیانی می باشند و تا چند روز آیتده برپا است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نخستین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند نوید بخش اتفاقات هنری در شیراز خواهد بود آغاز بازسازی ساختارهای تجسمی فارس با شروع تعمیرات نگارخانه وصال برگزاری جلسه دفاع از فیلمنامه برای دریافت بودجه از انجمن سینمای جوان شیراز فراخوان سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منتشر شد فراخوان هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج اوایل مرداد‌ماه منتشر خواهد شد. استقبال از اجرای نماینده فارس در پنجمین جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین نشست تخصصی «کرامت انسانی در ادیان توحیدی» به میزبانی شیراز ۳۴ کتابفروشی به میدان طرح تابستانه کتاب آمدند دهه های آینده در تسخیر فرهنگ و هنر اسلامی است/ سرمایه گذاران به میدان هنر می آیند دو نمایش از شیراز به بخش صحنه ای جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی راه یافتند منطقه ای شدن جشنواره فجر مد و لباس اسلامی ایرانی در سال آینده مقام دوم بهترین کار جشنواره عشایر ایران زمین به هنرمندان نور آباد رسید نشست نقد و رونمایی کتاب رمان «و توی دروازه» در شیراز نقد و بررسی فیلم «در پوست من» راهیابی بیست نوازنده فارس به جشنواره ملی موسیقی جوان
آرشیو