پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید

نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید
    -     کد خبر: 2392
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۱|۱۲:۴۰
گروه عکاسی پیرسوک با هدف ارتقای عکاسی در قالب تبادل نظر و کار گروهی و حمایت هم وطنان سیل زده؛ نمایشگاه عکس طبیعت را به نگارخانه سروناز شیراز آوردند.

 گروه عکاسی پیرسوک با هدف ارتقای عکاسی در قالب تبادل نظر و کار گروهی تشکیل شد .این گروه تا امروز دو نمایشگاه انفرادی و یک نمایشگاه گروهی را در کارنامه خود دارد و نمایشگاه عکس طبیعت چهارمین تجربه در قالب نمایشگاه و دومین تجربه نمایشگاه می باشد که برای حمایت از سیل زردگان در نگارخانه سرو ناز شیراز برپا شده است.

اعضاء گروه معتقد هستن که نگاه هنرمندانه مخاطب در ارزیابی کارهایشان چراغی هست برای به جلو رفتن و با ارزیابی و داوری کارها خوشحال و امیدواریم که هدف از برپایی این نمایشگاه کمک به هم وطن و کمک به همسایه و کمک به برادر و خواهر است و البته آرزونمدیم دیگر هیچگاه روزی نیاید که کسی در ایران بزرگ حتی پایش در گل بماند چه رسد به سیل یا زمین لرزه یا ..

اعضای گروه پیرسوک شامل؛ فهیمه ترحمی. فرزاد منوچهری. حسن شکرگزار، مسیح هنرور، محمد کارگر، فرشاد رحیمی، ایمان قربانی، حمید رحمانی، جلال بنیانی می باشند و تا چند روز آیتده برپا است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رستم اختصاص موزه‌ای به «سووشون» دانشور احداث باغ موزه مشاهیر فارس ۱۰ ساله شد/ خبری از اتمام کار نیست نخستین جشنواره هنرهای محیطی مرودشت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد دیدار با خالق «باران خاطرات؛ زیر چتر ۷۵ سالگی» برپایی نمایشگاه نقاشی و مجسمه یاد یار «موزه کلمات» گنجینه‌ای از نامه‌های نویسندگان عکس های برگزیده جشنواره سیما و منظر شهری به نمایش در آمد شماره دوم نشریه داخلی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس منتشر شد نمایش فیلم مستند : " آ ر. بی . جی " در برنامه این هفته سینما غزل نمایش آثار ۴۰ زن طراح گرافیک همراه با رونمایی کتاب«ساختن وشکستن گرید» نمایشگاه «رمضانیه» شیراز آغاز شد/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس: نمایشگاه قرآن با رویکردی تازه برپایی نمایشگاه های فرهنگی در ایستگاه های مترو شیراز توسعه می یابد گشایش گالری " سی عهد "در متروی نمازی شیراز لامرد رقیبی تازه برای نامزدی پایتختی کتاب در فارس
آرشیو