پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید

نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید
    -     کد خبر: 2392
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۲۱|۱۲:۴۰
گروه عکاسی پیرسوک با هدف ارتقای عکاسی در قالب تبادل نظر و کار گروهی و حمایت هم وطنان سیل زده؛ نمایشگاه عکس طبیعت را به نگارخانه سروناز شیراز آوردند.

 گروه عکاسی پیرسوک با هدف ارتقای عکاسی در قالب تبادل نظر و کار گروهی تشکیل شد .این گروه تا امروز دو نمایشگاه انفرادی و یک نمایشگاه گروهی را در کارنامه خود دارد و نمایشگاه عکس طبیعت چهارمین تجربه در قالب نمایشگاه و دومین تجربه نمایشگاه می باشد که برای حمایت از سیل زردگان در نگارخانه سرو ناز شیراز برپا شده است.

اعضاء گروه معتقد هستن که نگاه هنرمندانه مخاطب در ارزیابی کارهایشان چراغی هست برای به جلو رفتن و با ارزیابی و داوری کارها خوشحال و امیدواریم که هدف از برپایی این نمایشگاه کمک به هم وطن و کمک به همسایه و کمک به برادر و خواهر است و البته آرزونمدیم دیگر هیچگاه روزی نیاید که کسی در ایران بزرگ حتی پایش در گل بماند چه رسد به سیل یا زمین لرزه یا ..

اعضای گروه پیرسوک شامل؛ فهیمه ترحمی. فرزاد منوچهری. حسن شکرگزار، مسیح هنرور، محمد کارگر، فرشاد رحیمی، ایمان قربانی، حمید رحمانی، جلال بنیانی می باشند و تا چند روز آیتده برپا است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز ثبت نام دوره های تخصصی حفظ کل قرآن کریم دارالتحفیظ الهادی علیه السلام کاندیداهای نهایی نخستین مسابقه خاطره نویسی ویروس کرونا قرنطینه خود خواسته معرفی شدند شورای سیاستگذاری پایتختی کتاب ایران در شیراز تشکیل شد یوم الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ حوزه و دانشگاه شیراز وارثان جکمت و معرفت ملاصدرا هستند آثار مسابقه کتابخوان مرا بخوان داوری شد تجربه دیدن فیلم در خودرو/ شیرازی ها منتظر «سینما ماشین» باشند اعلام برنامه های فرهنگی هنری ایام سترگ ارتحال امام (ره) ۱۱۲ مجوز مشاغل خانگی در سال ۹۸ اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر مصوبه شورای شهر شیراز در حمایت از هنرمندان تئاتر در مقابل نمایش ، تبار شناسی تئاتر نوشت و نمایشنامه خط مقدم روابط‌عمومی‌های فارس در کرونا تقدیر شدند تک‌نوازی «کیهان کلهر» در کنسرت آنلاین
آرشیو