پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

کارگاه عکسی در بناهای تاریخی قصر بهرام و کاروانسرای صفاشهر برگزار شد.

کارگاه عکسی در بناهای تاریخی قصر بهرام و کاروانسرای صفاشهر برگزار شد.
    -     کد خبر: 2361
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۴|۱۴:۱۰
سرویس :شهرستان ها >>
کارگاه عکس با حضور استاد محمدامین محمدی و جمعی از هنرمندان و علاقمندان انجمن فیلم و عکس در محل کاروانسرای صفاشهر و بنای قصر بهرام برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، کارگاه عکس با حضور استاد محمدامین محمدی و جمعی از هنرمندان و علاقمندان انجمن فیلم و عکس در محل کاروانسرای صفاشهر و بنای قصر بهرام برگزار گردید.
حسین اسدی، کارشناس امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد خرم بید امسال نیز همچون سال گذشته کارگاه آموزشی فیلم و عکس در راستای ارتقای سطح کیفیت آموزش هنرمندان در سطح  شهرستان اجرا شد.
حسین اسدی با اشاره به اینکه این دوره با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و همکاری انجمن فیلم و عکس برپا شده است افزود: این روند آموزش برای جوانان و نوجوانان تداوم دارد و تلاش بر آن است که از اساتید مجرب در این حوزه برای تدریس استفاده گردد.
وی یکی از اهداف برگزاری این کارگاه را ارتقای سطح علمی هنرجویان در شهرستان دانست.
آرش حسن لی، رییس انجمن فیلم و عکس شهرستان اظهار داشت: که مکان کارگاه ضمن تفاوت با کارگاه های قبلی در مکانی تاریخی و از نظر هنری بسیار گیرا و جذاب اجرا گردید. این کارگاه در دو نوبت مباحث تئوری را روز پنجشنبه 12 اردیبهشت از ساعت 3تا 7 عصر در سالن آمفی تئاتر، شامل تاریخچه عکاسی، نحوه ی بوجود آمدن عکس، انواع لنزها، فاصله کانونی، تنظیمات تئاتر، دیافراگم، اصول ترکیب بندی خلاقیت و آشنایی با فتوشاپ و قوانین روتوش به همراه اسلاید عکس به صورت تخصصی توضیح داده شد.
مباحث عملی نیز با حضور علاقمندان به هنر عکاسی روز جمعه 13 اردیبهشت ساعت 9 صبح تا 12 در بناهای تاریخی تکنیک های عکس برداری با گوشی همراه و دوربین های تخصصی بر اساس مباحث تئوری و اصول ترکیب بندی به صورت عملی آموزش داده شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

شوخی با کرونا خشک‌وتر را می‌سوزاند/ زندگی مسالمت‌آمیز با دشمن! اهداء تابلو صلوات به اداره ارشاد توسط هنرمند مرودشتی جاودانگی کلیه کارهای فرهنگی و اجتماعی در گرو کتاب می باشد فراخوان نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز، برگزار خواهد شد. تعطیلی یک هفته‌ای فعالیت مراکز فرهنگی، هنری و سینماها رئیس فرهنگ و ارشاد لامرد درگذشت/ تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس اعلام زمان برگزاری جشنواره ملی خوشنویسی آیات فراخوان حمایت از تولید فیلم کوتاه استان فارس روز قلم، بهانه‌ای برای گرامی‌داشت اندیش‌ورزان برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز ثبت نام دوره های تخصصی حفظ کل قرآن کریم دارالتحفیظ الهادی علیه السلام کاندیداهای نهایی نخستین مسابقه خاطره نویسی ویروس کرونا قرنطینه خود خواسته معرفی شدند شورای سیاستگذاری پایتختی کتاب ایران در شیراز تشکیل شد یوم الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ
آرشیو