پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

کارگاه عکسی در بناهای تاریخی قصر بهرام و کاروانسرای صفاشهر برگزار شد.

کارگاه عکسی در بناهای تاریخی قصر بهرام و کاروانسرای صفاشهر برگزار شد.
    -     کد خبر: 2361
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۴|۱۴:۱۰
سرویس :شهرستان ها >>
کارگاه عکس با حضور استاد محمدامین محمدی و جمعی از هنرمندان و علاقمندان انجمن فیلم و عکس در محل کاروانسرای صفاشهر و بنای قصر بهرام برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، کارگاه عکس با حضور استاد محمدامین محمدی و جمعی از هنرمندان و علاقمندان انجمن فیلم و عکس در محل کاروانسرای صفاشهر و بنای قصر بهرام برگزار گردید.
حسین اسدی، کارشناس امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد خرم بید امسال نیز همچون سال گذشته کارگاه آموزشی فیلم و عکس در راستای ارتقای سطح کیفیت آموزش هنرمندان در سطح  شهرستان اجرا شد.
حسین اسدی با اشاره به اینکه این دوره با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و همکاری انجمن فیلم و عکس برپا شده است افزود: این روند آموزش برای جوانان و نوجوانان تداوم دارد و تلاش بر آن است که از اساتید مجرب در این حوزه برای تدریس استفاده گردد.
وی یکی از اهداف برگزاری این کارگاه را ارتقای سطح علمی هنرجویان در شهرستان دانست.
آرش حسن لی، رییس انجمن فیلم و عکس شهرستان اظهار داشت: که مکان کارگاه ضمن تفاوت با کارگاه های قبلی در مکانی تاریخی و از نظر هنری بسیار گیرا و جذاب اجرا گردید. این کارگاه در دو نوبت مباحث تئوری را روز پنجشنبه 12 اردیبهشت از ساعت 3تا 7 عصر در سالن آمفی تئاتر، شامل تاریخچه عکاسی، نحوه ی بوجود آمدن عکس، انواع لنزها، فاصله کانونی، تنظیمات تئاتر، دیافراگم، اصول ترکیب بندی خلاقیت و آشنایی با فتوشاپ و قوانین روتوش به همراه اسلاید عکس به صورت تخصصی توضیح داده شد.
مباحث عملی نیز با حضور علاقمندان به هنر عکاسی روز جمعه 13 اردیبهشت ساعت 9 صبح تا 12 در بناهای تاریخی تکنیک های عکس برداری با گوشی همراه و دوربین های تخصصی بر اساس مباحث تئوری و اصول ترکیب بندی به صورت عملی آموزش داده شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نخستین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند نوید بخش اتفاقات هنری در شیراز خواهد بود آغاز بازسازی ساختارهای تجسمی فارس با شروع تعمیرات نگارخانه وصال برگزاری جلسه دفاع از فیلمنامه برای دریافت بودجه از انجمن سینمای جوان شیراز فراخوان سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منتشر شد فراخوان هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج اوایل مرداد‌ماه منتشر خواهد شد. استقبال از اجرای نماینده فارس در پنجمین جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین نشست تخصصی «کرامت انسانی در ادیان توحیدی» به میزبانی شیراز ۳۴ کتابفروشی به میدان طرح تابستانه کتاب آمدند دهه های آینده در تسخیر فرهنگ و هنر اسلامی است/ سرمایه گذاران به میدان هنر می آیند دو نمایش از شیراز به بخش صحنه ای جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی راه یافتند منطقه ای شدن جشنواره فجر مد و لباس اسلامی ایرانی در سال آینده مقام دوم بهترین کار جشنواره عشایر ایران زمین به هنرمندان نور آباد رسید نشست نقد و رونمایی کتاب رمان «و توی دروازه» در شیراز نقد و بررسی فیلم «در پوست من» راهیابی بیست نوازنده فارس به جشنواره ملی موسیقی جوان
آرشیو