پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

استهبان در تدارک برپایی جشنواره استانی تئاتر سته بان است

استهبان در تدارک برپایی جشنواره استانی تئاتر سته بان است
    -     کد خبر: 2346
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۰|۱۳:۴۹
سرویس :هنری >>
از پوستر سومین جشنواره تئاتر سته بان رونمایی شد و این رویداد به صورت استانی، مرداد ۹۸ در استهبان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، رونمایی از پوستر این جشنواره در همایشی با عنوان اردیبهشت تئاتر صورت گرفت و این رویداد در بخش صحنه ای اجرا می شود ضمن اینکه فراخوان این جشنواره نیز بزودی اعلام خواهد شد.
 همایش اردیبهشت تئاتر با همکاری انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان برگزار شد و ضمن حضور جمعی از استادان برجسته تئاتر استان و کشور، هنرمندان تئاتر استهبان تجلیل شدند.
 سابقه تئاتر در استهبان به بیش از 65 سال می رسد و این شهرستان توانسته است هنرمندان زیادی را به جامعه هنری کشور معرفی کند که جای بسی خوشبختی است چرا که این امر نشان از ظرفیت ویژه هنر تئاتر در استهبان دارد.
همایش اردیبهشت تئاتر با حضور احمد وامق ریاست انجمن نمایش فارس، مجتبی حسینی قیری، اصغر گروسی، رئیس انجمن نمایش قیر و جمعی از مسئولان و هنرمندان تئاتر استهبان هفتم اردیبشهت ماه در استهبان برگزار شد.
علی مستفیضی مسئول انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان گفت: برگزاری جشنواره تئاتر سته بان می تواند نقطه عطفی مهم در تاریخ هنری استهبان قلمداد شود چرا که برگزاری این رویداد می تواند ظرفیت های خاص نمایش در استهبان را بیش از پیش به همگان نشان دهد.
وی گفت: برای برگزاری سومین جشنواره تئاتر سته بان، چشم یاری به حمایت مردم و مسئولان داریم.
استهبان در 160 کیلومتری شرق شیراز قرار دارد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رستم اختصاص موزه‌ای به «سووشون» دانشور احداث باغ موزه مشاهیر فارس ۱۰ ساله شد/ خبری از اتمام کار نیست نخستین جشنواره هنرهای محیطی مرودشت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد دیدار با خالق «باران خاطرات؛ زیر چتر ۷۵ سالگی» برپایی نمایشگاه نقاشی و مجسمه یاد یار «موزه کلمات» گنجینه‌ای از نامه‌های نویسندگان عکس های برگزیده جشنواره سیما و منظر شهری به نمایش در آمد شماره دوم نشریه داخلی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس منتشر شد نمایش فیلم مستند : " آ ر. بی . جی " در برنامه این هفته سینما غزل نمایش آثار ۴۰ زن طراح گرافیک همراه با رونمایی کتاب«ساختن وشکستن گرید» نمایشگاه «رمضانیه» شیراز آغاز شد/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس: نمایشگاه قرآن با رویکردی تازه برپایی نمایشگاه های فرهنگی در ایستگاه های مترو شیراز توسعه می یابد گشایش گالری " سی عهد "در متروی نمازی شیراز لامرد رقیبی تازه برای نامزدی پایتختی کتاب در فارس
آرشیو