پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نمایشگاه خوشنویسی «دستخط٣»، جنبشی نو در هنرهای تجسمی

نمایشگاه خوشنویسی «دستخط٣»، جنبشی نو در هنرهای تجسمی
    -     کد خبر: 2342
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۰|۰۰:۵۷
سرویس :هنری >>
آثار این نمایشگاه در سه رشته از سه استاد بزرگ در رشته های نستعلیق، شکسته و کتیبه می باشد که در نوع خود حرکت جدیدی به شمار می آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیرازسومین روز از نمایشگاه خوشنویسی «دستخط٣» که همچنان از استقبال مردمی آن کم نشده است، با کارگاه کاربردی قطعه بندی و پاسپارتو با تدریس پیمان پارس مهر ادامه یافت.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه دو نشست تخصصی دیگر نیز با حضور هنرمندان و علاقمندان به هنر خوشنویسی پی گرفته شد.

محمدرضا جعفری، مدیر اجرایی نمایشگاه خوشنویسی «دستخط٣»، در خصوص این نمایشگاه گفت: از دی ماه سال گذشته طرح تور هنری خوشنویسی را با برخی از هنرمندان از جمله استاد غلامحسین امیرخانی، استاد علی شیرازی و استاد مجتبی ملک زاده مطرح کردیم که با استقبال این هنرمندان قرار گرفت و توانستیم اولین تور هنری خوشنویسی را آذرماه سال گذشته در تهران، دومین نمایشگاه را فروردین ماه جاری در کرمان و در سومین گام این نمایشگاه را در شهر صدرا شیراز برگزار کردیم؛ امید داریم تا بتوانیم این نمایشگاه در شهرهای دیگر و حتی کشورهای دیگر هم برگزار کنیم.

محمدرضا جعفری ادامه داد: آثار این نمایشگاه در سه رشته از سه استاد بزرگ در رشته های نستعلیق، شکسته و کتیبه می باشد که در نوع خود حرکت جدیدی به شمار می آید.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان رستم اختصاص موزه‌ای به «سووشون» دانشور احداث باغ موزه مشاهیر فارس ۱۰ ساله شد/ خبری از اتمام کار نیست نخستین جشنواره هنرهای محیطی مرودشت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد دیدار با خالق «باران خاطرات؛ زیر چتر ۷۵ سالگی» برپایی نمایشگاه نقاشی و مجسمه یاد یار «موزه کلمات» گنجینه‌ای از نامه‌های نویسندگان عکس های برگزیده جشنواره سیما و منظر شهری به نمایش در آمد شماره دوم نشریه داخلی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس منتشر شد نمایش فیلم مستند : " آ ر. بی . جی " در برنامه این هفته سینما غزل نمایش آثار ۴۰ زن طراح گرافیک همراه با رونمایی کتاب«ساختن وشکستن گرید» نمایشگاه «رمضانیه» شیراز آغاز شد/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس: نمایشگاه قرآن با رویکردی تازه برپایی نمایشگاه های فرهنگی در ایستگاه های مترو شیراز توسعه می یابد گشایش گالری " سی عهد "در متروی نمازی شیراز لامرد رقیبی تازه برای نامزدی پایتختی کتاب در فارس
آرشیو