پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

برگزاری مسابقه کتابخوانی «مسئله حجاب» در کازرون

برگزاری مسابقه کتابخوانی «مسئله حجاب» در کازرون
    -     کد خبر: 23073
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۴/۲۳|۱۳:۰۴
سرویس :شهرستان ها >>
در این مسابقه کتاب حجاب نوشته استاد شهید مرتضی مطهری که دارای ۵ بخش درباره‌ پیشینه حجاب و علل پيدا شدن حجاب، فلسفه پوشش در اسلام، ايرادها و اشكال‌ها و همچنین حجاب اسلامي است.

به گزارش هنرشیراز؛ مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان «مسئله حجاب» بمناسبت هفته حجاب و عفاف با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون خبر داد.

محمدجعفر شفیعی، مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون گفت: امروز حجاب و عفاف نه تنها برای زنان، که همه جامعه را در برمی‌گیرد و این مقوله تنها در پوشش خلاصه نمی‌شود. باید در کنار پوشش مناسب ظاهری، حجاب و عفاف برای اخلاق و اندیشه‌ها را نیز در نظر گرفت.

وی با بیان اینکه عفاف و حجاب در واقع پرچم مبارزه با تهاجم فرهنگی و مایه کرامت، عزت، هویت و شخصیت زنان است، افزود: با توجه به تلاش دشمن برای تضعیف مقوله حجاب و عفاف در جامعه، همه ما باید در راستای ترویج عفاف و حجاب و ارزش‌های اسلامی در جامعه گام‌های اساسی برداریم.

وی ادامه داد: در این مسابقه کتاب حجاب نوشته استاد شهید مرتضی مطهری که دارای 5 بخش درباره‌ پیشینه حجاب و علل پيدا شدن حجاب، فلسفه پوشش در اسلام، ايرادها و اشكال‌ها و همچنین حجاب اسلامي است.

گفتنی است علاقمندان مي‌توانند با مراجعه به وبلاگ در نشاني http://montezran.blogfa.com ، نسخه بارگذاري شده و همچنین پرسش‌های بارگذاري شده کتاب «مسئله حجاب» را خوانش و پاسخ‌های خود را به صورت يک عدد 12 رقمي 30 تيرماه جاری به سامانه پيام کوتاه 6600071428 بفرستند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نوجوان فارسی به پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران راه یافت فردا، پایان مهلت ارسال اثر به هشتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم میزبانی سعدی شیرازی از شب شعر "قاب ارغوان" پیشکسوتان هنر نمایش ممسنی برای توسعه هنر نمایش گرد هم آمده اند و تصمیم واحد گرفتند دفاع مقدس مجالی برای ظهور ارزش‌های ناب ایرانی و اسلامی برگزاری آزمون خوشنویسی در اوز پاسداشت تلاش‌های آیت‌الله موسوی‌نژاد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرودشت رونمایی نقشه مهندسی فرهنگی فارس همزمان با یادروز حافظ برگزاری «تور دوچرخه سواری» در کانون «منتظران نور» جهرم برنامه های شهرستان های فارس ویژه روز شعر و ادب پارسی؛ گرامیداشت یاد استاد شهریار متقاضیان شهرستانی به فرهنگ و ارشاد همان شهر مراجعه کنند برگزاری آزمون خوشنویسی در مرودشت فراخوان راه‌اندازی مراکز فرهنگی هنری در مرودشت فارس ظرفیت برپایی جشنواره‌های ملی و جهانی فیلم را دارد فعالان «قرآن آباد ایران» تکریم شدند
آرشیو