پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

رونمایی از کتاب‌های جشنواره رضوی ۱۴۰۰ در سپیدان

رونمایی از کتاب‌های جشنواره رضوی ۱۴۰۰ در سپیدان
    -     کد خبر: 23046
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۴/۱۳|۰۹:۴۲
سرویس :شهرستان ها >>
توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی به ویژه در زمینه‌های دینی اثرات فراوانی را به همراه دارد؛ چرا که تاثیرگذاری و ماندگاری بیشتری در پی خواهد داشت.

به گزارش هنرشیراز؛ در راستای آمادگی و زمینه‌سازی بهتر برای برگزاری جشنواره  کتاب رضوی در شهرستان سپیدان، از کتاب‌های  جشنواره رضوی  1400 رونمایی شد.

سید ابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سپیدان و بیضا در این باره گفت: در راستای گسترش فرهنگ رضوی و اهل بیت (ع)، یازدهمین جشنواره کتاب رضوی، همزمان با سراسر کشور در شهرستان سپیدان نیز برگزار خواهد شد.

وی پرداختن به فرهنگ رضوی و سیره نبوی را از کارکردهای مهم نهادهای فرهنگی دانست و افزود: آنچه می‌تواند انسان را به پیشرفت، تعالی و بالندگی برساند، همانا توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

حسینی ادامه داد: توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی به ویژه در زمینه‌های دینی اثرات فراوانی را به همراه دارد؛ چرا که تاثیرگذاری و ماندگاری بیشتری در پی خواهد داشت.

گفتنی است جشنواره رضوی در راستای توسعه فرهنگ دینی و شعور رضوی هر ساله در رشته‌های گوناگون فرهنگی و هنری برگزار می‌شود. جشنواره کتاب رضوی یکی از مهم‌ترین این بخش‌هاست.

کتاب‌هایی که در این آیین رونمایی شدند: 1-زندگی امام رضا(ع) 2- امام زمان (عج) 3- مهدویت 4-برای ضامن آهو 5-چشمه‌های بهشت 6- ده قصه از امام زمان (عج)

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال