پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

برپایی نمایشگاه کتاب در مرودشت

مهدی رنجبر/ نمایشگاه کتاب مرودشت
    -     کد خبر: 23037
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۴/۵|۰۹:۱۵
سرویس :شهرستان ها >>
این نمایشگاه با ۵۰ درصد تخفیف ۸۰۰ عنوان کتاب را در زمینه‌های ادبی، هنری، مذهبی، عرفانی، روانشناسی، کودک و نوجوان، تاریخی و ... به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از سات ۱۶ تا ۲۱ در خیابان مسجدالرسول روبروی آتش‌نشانی تالار مهر مرودشت پذیرای کتاب‌دوستان خواهد بود.

به گزارش هنرشیراز؛‌ انتشارات فاتحان راه دانش مرودشت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در راستای گسترش و فرهنگ‌سازی کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتابی را در شهرستان مرودشت برپا کرده است.

مهدی رنجبر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت در بازدید از نمایشگاه این کتاب، توجه به کتاب و کتابخوانی را ارزشمند دانست و گفت: کتاب، دروازه‌ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است و ارائه کتاب‌های خوب، یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسان و تعالی جامعه است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی مرودشت افزود: هر اندازه فرهنگ خواندن و آگاهی مردم، افزایش یابد، فرهنگ آن جامعه متعالی و آسیب‌های اجتماعی در آن کاهش می‌یابد و از این رو جامعه روز به روز به سوی سربلندی گام برمی‌دارد.

گفتنی است این نمایشگاه با 50 درصد تخفیف 800 عنوان کتاب را در زمینه‌های ادبی، هنری، مذهبی، عرفانی، روانشناسی، کودک و نوجوان، تاریخی و ... به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه همه روزه از ساعت 9 تا 12 و عصرها از سات 16 تا 21 در خیابان مسجدالرسول روبروی آتش‌نشانی تالار مهر مرودشت پذیرای کتاب‌دوستان خواهد بود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

رونمایی از کتاب بحر در پیمانه در سپیدان پاسداشت تلاش‌های داوران کودک و نوجوان استان فارس در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان پایان سی و دومین جشنواره استانی تئاتر فارس با شناخت برگزیدگان اجرای نمایش کانال در استهبان نمایش جن‌زده زیر لیل از شیراز، نهمین نمایش ۳۲امین جشنواره تئاتر فارس نمایش چراغ راهنما از شیراز، هشتمین نمایش ۳۲امین جشنواره تئاتر فارس نشست هم‌اندیشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره بهزیستی در سپیدان نمایش داستانی کهن اما واقعی از فسا، هفتمین نمایش ۳۲امین جشنواره تئاتر فارس برگزاری آیین پایانی سی و دومین جشنواره استانی تئاتر فارس با پیروی از شیوه‌نامه‌های بهداشتی سی و دومین جشنواره تئاتر استانی فارس بدون حضور تماشاگران آغاز شد نمایشگاه طراحی پرتره در شهرستان خرمبید اکران فیلم سینمایی "منصور" در مرودشت برگزاری مسابقه خوشنویسی در سپیدان گزارش تصویری از نمایش بتاز-ف نمایش عشق و آفساید از فیروزآباد، ششمین نمایش ۳۲امین جشنواره تئاتر فارس
آرشیو