پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

رونمایی از کتاب پازل رد عشق در کازرون

رونمایی از کتاب پازل رد عشق در کازرون
    -     کد خبر: 23032
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۴/۲|۰۹:۴۶
سرویس :شهرستان ها >>
سمانه افشاریان، زاده سال ۱۳۷۹ و دانشجوی کارشناسی ادبیات است. وی که پیش از این مجموعه شعر سکانس عاشقانه و رمان محبوس غم را نیز به چاپ رسانده بود، در این نوشتار به ترکیب رمان و شعر پرداخته است.

به گزارش هنرشیراز؛ آیین رونمایی از کتاب شعر-رمان پازل رد عشق، نوشته سمانه افشاریان با حضور حجت‌الاسلام محمدجواد جلالی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون، الله‌کرم رنجبر، معاون فرماندار، علی‌رضا افشاریان و عبدالوهاب جبری از اعضای جدید شورای اسلامی شهر کازرون و برخی از مردم در فضای باز مدرسه مرآت این شهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام جلالی در این آیین با گرامی‌داشت دهه کرامت و زادروز امام هشتم شیعیان (ع) به اهمیت ثبت آثار هنرمندان و فرهنگوران و اهل قلم اشاره کرد و پشتیبانی از تولید نشر و شناساندن آثار مکتوب فرهنگی-هنری را از کارکردهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست.

سمانه افشاریان، زاده سال 1379 و دانشجوی کارشناسی ادبیات است. وی که پیش از این مجموعه شعر سکانس عاشقانه و رمان محبوس غم را نیز به چاپ رسانده بود، در این نوشتار به ترکیب رمان و شعر پرداخته است.

کلید واژه ها:

کتاب رمان محبوس غم

کتاب مجموعه شعر سکانس عاشقانه

۱۳۷۹

عبدالوهاب جبری

علیرضا افشاریان

الله کرم رنجبر

سمانه افشاریان

کتاب پازل رد عشق

زبان و ادبیات فارسی

داستان‌نویس

رمان

داستان

قصه

هنرمندان

داستانک

قصه گویی

امام رضا

قصه نویسی

شورای اسلامی شهر

رونمایی

فرماندار

هنرمند

انجمن کتاب فارس

داستان‌نویسی

ادبیات شفاهی

ادبی

حجت‌الاسلام محمدجواد جلالی

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون

ادبیات فارسی

قصه های محلی

قصه های بومی

هنر

شعر

مجموعه شعر

کتاب شعر

کتاب

فرهنگ و هنر

داستان نویسی

فرهنگ و ادبیات

فرهنگ وهنر

دهه کرامت

فرهنگ و ادب

فرهنگ

ادبیات ایران

هنرمندان فارس

داستان نویسان فارس

شهرستان کازرون

هنرشیراز

کازرون

پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز

رونمایی کتاب

هنر شیراز

ادبیات

شعر و ادب

نشست فرهنگی

فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس

اخبار هنرمندان

اخبار فرمانداری ها

کتاب و کتابخوانی

اخبار ادبی

هنرمندان ایران

ادبیات جهان

اخبار هنری

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

رونمایی از کتاب بحر در پیمانه در سپیدان پاسداشت تلاش‌های داوران کودک و نوجوان استان فارس در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان پایان سی و دومین جشنواره استانی تئاتر فارس با شناخت برگزیدگان اجرای نمایش کانال در استهبان نمایش جن‌زده زیر لیل از شیراز، نهمین نمایش ۳۲امین جشنواره تئاتر فارس نمایش چراغ راهنما از شیراز، هشتمین نمایش ۳۲امین جشنواره تئاتر فارس نشست هم‌اندیشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره بهزیستی در سپیدان نمایش داستانی کهن اما واقعی از فسا، هفتمین نمایش ۳۲امین جشنواره تئاتر فارس برگزاری آیین پایانی سی و دومین جشنواره استانی تئاتر فارس با پیروی از شیوه‌نامه‌های بهداشتی سی و دومین جشنواره تئاتر استانی فارس بدون حضور تماشاگران آغاز شد نمایشگاه طراحی پرتره در شهرستان خرمبید اکران فیلم سینمایی "منصور" در مرودشت برگزاری مسابقه خوشنویسی در سپیدان گزارش تصویری از نمایش بتاز-ف نمایش عشق و آفساید از فیروزآباد، ششمین نمایش ۳۲امین جشنواره تئاتر فارس
آرشیو