پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

مسجد، پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی است

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس
    -     کد خبر: 2253
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۱۷|۱۷:۵۲
سرویس :فرهنگی >>
سهرابی، مسجد را پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی دانست و گفت: با گسترش کانون ها در روستاها می توان توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را شاهد بود و برنامه های پایتختی کتاب را پیش برد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز صابر سهرابی امروز (شنبه ١٧ فروردین) در دیدار با رئیس و پرسنل ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس و خبرگزاری شبستان استان، گفت: باید به شعار سال «رونق تولید» است، توجه زیادی شکل گیرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه کرد: انتظار می رود همچون سال گذشته همکاری خوبی بین کانون های مساجد و ارشاد باشد که همین هم اتفاق خواهد افتاد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس با یادآوری این مطلب که کانون ها باید پررنگ تر، تاثیرگذار تر و همچنین جایگاهی برای حضور همه اقشار جامعه باشند، اظهارداشت: امیدوارم با افزایش سرانه بتوان کانون های بیشتری را ثبت کرد و تعداد کانون ها در محل های کمتر برخوردار افزایش یابد.

وی، مسجد را پایگاه مناسبی برای تبیین فرهنگ و هنر دینی و اسلامی دانست و اضافه کرد: با گسترش کانون ها در روستاها می توان توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را شاهد بود و برنامه های پایتختی کتاب را پیش برد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال