پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

کارگاه آموزش رایگان فیلم سازی در استهبان برگزار شد

کارگاه آموزش رایگان فیلم سازی در استهبان برگزار شد
    -     کد خبر: 2248
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۱۵|۲۳:۵۲
سرویس :شهرستان ها >>
کارگاه آموزشی فیلم سازی با حضور تنی چند از چهره های مطرح این حوزه به صورت رایگان در استهبان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان در این زمینه گفت: هنرمندان استهبانی در این برنامه 2 روزه به صورت کارگاهی با مبانی فیلمنامه نویسی، ساخت فیلم کوتاه و شیوه کسب و کار در هنر آشنا شدند.
امید کیامرث افزود: جلیل سامان سریال ساز مطرح تلویزیونی و حجت الاسلام کشفی قائم مقام صدا و سیمای یزد و حمید موسی پور مدرس کارآفرینی استادان این کارگاه آموزشی بودند که به صورت کاملا رایگان در استهبان برگزار شد.
او ادامه داد: غلامرضا الماسی قائم مقام سیما فیلم نیز مهمان ویژه این برنامه بود.
مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان افزود: استهبان در حوزه هنری از ظرفیت مناسبی برخوردار است و برگزاری این دست دوره ها م یتواند تاثیر بسزایی در معرفی استعدادهای جوان داشته باشد، برنامه هایی که سعی ما بر آن است در سال جدید مجددا آنها را برگزار کنیم.
جلیل سامان فیلمساز مطرح استهبانی نیز که در این کارگاه آموزشی حضور داشت گفت: حضور در این کارگاه آموزشی به نوعی ادای دین من به زادگاهم هست و این امیدواری وجود دارد که با برگزاری دوره هایی از این دست، استعداد های جوان را بشناسیم.
کارگردان سریال های ارمغان تاریکی، پروانه و نفس در ادامه گفت: فصل دوم سریال نفس نیز در آینده ای نزدیک ساخته می شود ولی در حال حاضر نمی توان زمان دقیقی برای آن پیش بینی کرد.
او خطاب به استعداد های جوان در شهرستان ها نیز گفت: تلاش و خودباوری می تواند متضمن موفقیت هر کس در زندگی باشد، رویه ای که لازم است هنرمندان عزیز شهرستانی نیز آنها را سرلوحه خود قرار دهند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.
این کارگاه آموزشی به همت موسسه فرهنگی بیان نو و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان طی روزهای هفتم و هشتم فروردین در استهبان برگزار شد

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال