پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

کتاب «روز پنجم» گردآوری می‌شود/گرامیداشت جان‌باختگان سیل

کتاب «روز پنجم» گردآوری می‌شود/گرامیداشت جان‌باختگان سیل
    -     کد خبر: 2245
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۱۲|۲۱:۵۱
سرویس :فرهنگی >>
کتاب «روز پنجم» توسط انتشارات نویسندگان پارس چاپ و منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز به نقل از خبرگزاری مهر مدیر انتشارات نویسندگان پارس  گفت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره جان‌باختگان نوروز ۹۸ شیراز، کتابی را تحت عنوان «روز پنجم» درخصوص سیل ویرانگر روز پنجم فروردین شیراز چاپ و منتشر می‌کند.

کرامت یزدانی از تمام صاحبان قلم دعوت کرد آثار خود را ارسال کنند؛ همه علاقه مندان، در تمامی گروه‌های سنی می‌توانند خاطرات، دل‌نوشته، اشعار و داستان کوتاه خود را بنویسند و با مشخصات کامل خود (نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره تماس، آدرس الکترونیکی) برای انتشارات ارسال کنند.

وی ادامه داد: آثار رسیده، بعد از انتخاب و ارزیابی ابتدایی، در یک هیئت چند نفره، داوری و ارزیابی نهایی و سپس توسط ویراستاران برجسته استان ویراستاری و منتشر می‌شوند.

مدیر مسئول انتشارات نویسندگان پارس با تاکید بر اینکه به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی توسط انتشارات تعلق می‌گیرد گفت: موضوع این اثر، روز پنجم است و در ارسال آثار هیچ محدودیتی نیست.

وی اضافه کرد: اثر فقط به صورت فایل ورد(word ارسال و نحوه تایپ کاملاً ساده و بدون هیچ‌گونه افکتی باشد.

کرامت یزدانی(اشک) تصریح کرد: علاقه مندان آثار خود را فقط به پست الکترونیکی: nevisandegan.pars@gmail.com ارسال کنند.

وی افزود: در فایل ارسالی نام و نام خانوادگی، شماره تماس، سن، تحصیلات، آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) و محل سکونت درج شود؛ موضوع پست الکترونیکی را «کتاب پنجم» درج کنند.

یزدانی همچنین، عنوان کرد: آثار منتخب در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در صفحه اینستاگرام و تلگرام انتشارات اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار برای انتشار در این مجموعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال