پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

آیین پایانی مسابقه کتابخوانی امام رضا (ع) و زندگی در سروستان

آیین پایانی مسابقه کتابخوانی امام رضا (ع) و زندگی در سروستان
    -     کد خبر: 18753
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۵|۱۱:۴۹
سرویس :شهرستان ها >>
باید تلاش کرد هم‌زمان با کتابخوانی، به بالندگی معنوی، روحانی و آشنایی بیشتر با سیره پرورشی و اخلاق کاربردی امام رضا(ع) و دیگر کریمان اهل بیت(ع) که راهبردی اخلاقی با نکات شاخص تربیتی که همراه خود دانش، بینش، بصیرت و فضیلت را به ارمغان می‌آورد، دست یابیم.

به گزارش هنر شیراز؛ محمدحسن ضیایی‌آزاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروستان در این آیین گفت: مسابقه کتابخوانی امام رضا (ع) و زندگی را رویدادی مغتنم و حرکتی در راستای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی با محوریت اهل‌بیت عصمت و طهارت به ویژه امام رضا (ع) است.
ضیایی‌آزاد افزود: باید تلاش کرد هم‌زمان با کتابخوانی، به بالندگی معنوی، روحانی و آشنایی بیشتر با سیره پرورشی و اخلاق کاربردی امام رضا(ع) و دیگر کریمان اهل بیت(ع) که راهبردی اخلاقی با نکات شاخص تربیتی که همراه خود دانش، بینش، بصیرت و فضیلت را به ارمغان می‌آورد، دست یابیم.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروستان ادامه داد: مسابقه کتابخوانی امام رضا (ع) و زندگی نشان داد  که می‌توان یاد‌ها و نماد‌ها را به شایستگی ارج بنهیم و در راه اعتلای شعور و شور دینی گام‌های بلند رو به جلویی برداریم.
آیین پایانی مسابقه کتابخوانی امام رضا (ع) و زندگی در راستای مطالعه و پژوهش بیشتر در زمینه سیره، زندگی و درس گرفتن از این امام بزرگوار و ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه برگزار شد که 60 نفر از علاقمندان به مطالعه در آن شرکت کدند و به قید قرعه از 5 برگزیده آن تجلیل خواهد شد.
1. بهاره کمالی
2. سید مرتضی میرحسینی سروستانی
3. امیرحسین سعیدی
4. محمدرضا کهن کته‌گنبدی
5. فاطمه صادقی

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال