پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

ایستگاه پایانی خط تحریری نماز در آباده

هادی فرخی
    -     کد خبر: 17742
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۳۰|۱۱:۳۹
سرویس :شهرستان ها >>
بیش از ۶۰ اثر به دبیرخانه جشنواره خط تحریری نماز فرستاده شد که ۳ اثر از مریم قهاری و شیدا شادمانی از فسا و محیا فراوانی از استهبان توانستند جایگاه‌های نخست تا سوم این جشنواره را بدست آورند.

به گزارش هنر شیراز؛‌ هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از دریافت بیش از 60 اثر هنری با موضوع نماز در جشنواره خط تحریری خبر داد.
هادی فرخی گفت: نماز سرچشمه زلال پاکی‌ها و مهربانی‌هاست. یادگاری پربها از پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد (ص) که صراط مستقیم و طریق رسیدن به کمال در آن نهفته است.
دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده انگیزه برگزاری جشنواره خط تحریری نماز را آشنایی بیشتر نوجوانان با فلسفه نماز با زبان هنر دانست و افزود: هنر، حس عاشقانه‌ای است که به سادگی همه مردم آن را می‌فهمند و هنرمند، با آفرینش یک اثر هنری می‌تواند همه آن چه را که می‌خواهد به دیگران بفهماند.
یادآور می‌شود بیش از 60 اثر به دبیرخانه جشنواره خط تحریری نماز فرستاده شد که 3 اثر از مریم قهاری و شیدا شادمانی از فسا و محیا فراوانی از استهبان توانستند جایگاه‌های نخست تا سوم این جشنواره را بدست آورند.
جشنواره خط تحریر نماز با همکاری دبیرخانه شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آباده و آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی آیینه آباده برگزار شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال