پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

نگاهی به آموزشگاه موسیقی شبدیز لامرد

آموزشگاه موسیقی شبدیز لامرد  / عکس: محمد هنرپیشه
    -     کد خبر: 17736
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۸|۱۸:۲۲
سرویس :شهرستان ها >>
از اساتید این آموزشگاه می توان به آقایان علی غلامی، محمود درخشان، مهندس سعید عابد از شیراز، دکتر مهدی احمدی، احمد کیوان دوست، مجتبی حیاتی ، احمد حسینی و خانم ویدا ظریف اشاره کرد.

به گزارش هنر شیراز؛‌آموزشگاه موسیقی شبدیز به مدیریت حسین ریاض الشمس از سال 1385  برای حوزه ی آموزش موسیقی تاسیس شده، این آموزشگاه هر روزه از شنبه تا پنجشنبه در ساعت 13 الی 20 میزبان علاقمندان به این هنر ماندگار می باشد.

 از اساتید این آموزشگاه می توان به آقایان علی غلامی، محمود درخشان، مهندس سعید عابد از شیراز، دکتر مهدی احمدی، احمد کیوان دوست، مجتبی حیاتی ، احمد حسینی و ویدا ظریف اشاره کرد.

سازهای سنتور، گیتار کلاسیک، گیتار پاپ، نی انبان، کمانچه،دف، تنبک توسط اساتید به نام استان فارس در این آموزشگاه آموزش داده می شود.

استاد حسین ریاض الشمس نیز در سازهای  سلفژ، سه تار، ویولن، موسیقی ارف کودکان و پیانو خدمات آموزشی ارزنده ای به جامعه هنری شهرستان ارائه می نمایند.

حسین ریاض الشمس درباره شرایطی که در آموزشگاه‌های موسیقی شبدیز شهرستان لامرد در دوران کرونایی، رعایت می‌شود، تاکید کرد: در کلاس‌های موسیقی، ماسک زدن اجباری است، مواد ضدعفونی در اختیارِ همه قرار دارد، فاصله اجتماعی هم میان ِ شاگرد و استاد کاملا رعایت می‌شود. همچنین استفاده از ماسک در آموزشگاه‌های موسیقی برای شاگرد و استاد اجباری است.

این استاد ضمن درخواست حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد از آموزشگاههای آزاد هنری ادامه داد: بهتر است که با کمک‌های دولتی، زمینه فعالیت برای آموزشگاه‌های عرصه فرهنگ و هنر بیش از پیش فراهم شود تا بهتر بتوانند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و در عین حال فعالیت هنری خود را هم با قدرت پیش ببرند.

گفتنی است کلیه مطالب درسی، امکان ثبت نام، بانکهای اطلاعاتی موسیقی، کنسرتها و عملیات اداری بین مربیان، هنرجویان برروی سایت آموزشگاه موسیقی شبدیز فراهم شده است.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال