پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

پایان نخستین جشنواره ی کشوری نمایش مجازی نینوائیان با درخشش گروه‌های نمایشی کازرون

نمایش ام‌البنین به کارگردانی و بازیگری زهرا اسدافروز
    -     کد خبر: 16652
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۴|۱۵:۴۶
سرویس :شهرستان ها >>
نمایش‌های رقیه به کارگردانی محمدرحیم شاکری، ام‌البنین به کارگردانی زهرا اسدافروز و رباب به کارگردانی سیامک مداحی سه اثر راه یافته به بخش نهایی این جشنواره از شهرستان کازرون بودند.

به گزارش هنر شیراز؛ نخستین جشنواره ی کشوری نمایش مجازی نینوائیان به میزبانی شهر رشت و در سه بخش نمایش‌های کوتاه، نقالی و پرده‌خوانی و مراسم‌های آئینی و با محوریت موضوع کربلا و حادثه‌ی عاشورا برگزار شد.

هیئت انتخابی این جشنواره از میان 46 اثر نمایشی ارسال شده به دبیرخانه، تعداد 11 نمایش را برای بخش نهایی برگزیدند که از این میان هنرمندان شهرستان کازرون با شرکت 3 اثر نمایشی، پررنگ ترین حضور را در این جشنواره به ثبت رساندند.

نمایش‌های رقیه به کارگردانی محمدرحیم شاکری، ام‌البنین به کارگردانی زهرا اسدافروز و رباب به کارگردانی سیامک مداحی سه اثر راه یافته به بخش نهایی این جشنواره از شهرستان کازرون بودند که در نهایت با درخشش و دریافت جایزه ی برگزیده بازیگر زن توسط سرکار خانم اسد افروز برای بازی درنمایش "ام البنین" و همچنین دریافت جایزه ی بازیگری خردسال توسط سرکار خانم النا مشایخ پور برای بازی در نمایش "رقیه" به کار خود پایان دادند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال