پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

برگزاری کارگاه بازیگری محمدرضا آزادفرد در آباده

برگزاری کارگاه بازیگری محمدرضا آزادفرد در آباده
    -     کد خبر: 16650
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۴|۱۵:۱۷
سرویس :شهرستان ها >>
کارگاه بازیگری با حضور استاد محمدرضا آزادفرد فرصتی خوب برای هنرجویان دوست‌دار هنرهای نمایشی است که با روش صحیح به هنر والای تئاتر بپردازند و این مسیر را با نشانه‌های علمی و عملی برگرفته از تجارب اساتید مجرب ادامه دهند .

به گزارش هنر شیراز؛‌ کارگاه بازیگری محمدرضا آزادفرد در آباده برگزار شد.

هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده نقش هنرهای نمایش را در بالابردن سطح فرهنگی جامعه بسیار موثر دانست و بیان داشت: هنر مقدس تئاتر پایه و اساس هنرهای نمایشی است که اصل و اساس آن را بازی هنرمند بر روی صحنه تشکیل می‌دهد. هر چقدر هنرمند توانایی بالاتری را در روی صحنه از خود نشان دهد، مخاطب بیشتر و بهتر با او ارتباط برقرار می‌کند. این یکی از اصولی‌ترین روش‌های ترویج فرهنگ در بین مردم خواهد بود .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده، لازمه یک بازیگر تئاتر را استفاده خوب از زبان بدن و بیان دانست و ادامه داد: شرط اساسی بازیگر تئاتر و اینکه آن بازیگر بتواند هنر خود را در صحنه‌های مختلف به بهترین شکل ممکن عرضه کند، استفاده‌ی خوب از زبان بدن و بیان است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده افزود: کارگاه بازیگری با حضور استاد محمدرضا آزادفرد فرصتی خوب برای هنرجویان دوست‌دار هنرهای نمایشی است که با روش صحیح به هنر والای تئاتر بپردازند و این مسیر را با نشانه‌های علمی و عملی برگرفته از تجارب اساتید مجرب ادامه دهند .

گفتنی است این کارگاه بازیگری با حضور محمدرضا آزادفرد از 1 بهمن ماه جاری و با همکاری آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی ترنم در سالن آن آموزشگاه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.        

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال