پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

برگزاری کمیته فرهنگی دانشجویی دهه ی فجر در آباده

برگزاری کمیته فرهنگی دانشجویی دهه ی فجر در آباده
    -     کد خبر: 16649
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۴|۱۵:۰۴
سرویس :شهرستان ها >>
برخی مصوبات این نشست عبارتند از: برگزاری برنامه‌های هنری شاد، نشست‌های روشنگری، محفل انس با قرآن کریم، نشست‌های علمی و کتاب‌خوانی، مسابقه‌های کتاب‌خوانی و نقاشی، کارگاه‌های شاهنامه‌خوانی و حافظ‌خوانی، شب‌های شعر و موسیقی، پخش بیانیه گام دوم انقلاب و ...

به گزارش هنر شیراز؛ کمیته فرهنگی دانشجویی ستاد گرامی‌داشت دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی ایران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده برگزار شد .

هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده و مسوول کمیته فرهنگی دانشجویی این شهرستان، با گرامی‌داشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی ایران، بیان داشت: مردم ایران در همه حال مشمول عنایات ویژه پروردگار مهربان بوده و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران جلوه‌ای از آن فضل بی‌پایان خداوندی و اسلام ناب محمدی (ص) است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده طلوع چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی ایران را بسیار ارزشمند دانست و گفت: ما در حالی به استقبال چهل و دومین بهار انقلاب می‌رویم که عطر ناب شهدای گمنام و یادگاران دفاع مقدس فضای کشورمان را معطر نموده است و این افتخاری برای شهرستان آباده شد که میزبان یکی از آن اولیاءالله باشد و امید که همه‌ی ما بتوانیم در سایه‌سار منویات مقام معظم رهبری، پیرو راه شهدای گرانقدرمان باشیم .

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده افزود: کمیته فرهنگی دانشجویی شهرستان آباده با در نظر گرفتن شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، تلاش دارد تا با برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری بر بستر مجازی، خاطرات دوران انقلاب اسلامی ایران را در دل‌های مردم عزیز زنده نگه دارد و نسل جوان را هر چه بیشتر با دوران پر فراز و نشیب آن آشنا سازد. دورانی که با طوفان قدسی آن پیر جماران، در تاریخ ماندگار شد .

گفتنی است، برخی مصوبات این نشست عبارتند از: برگزاری برنامه‌های هنری شاد، نشست‌های روشنگری، محفل انس با قرآن کریم، نشست‌های علمی و کتاب‌خوانی، مسابقه‌های کتاب‌خوانی و نقاشی، کارگاه‌های شاهنامه‌خوانی و حافظ‌خوانی، شب‌های شعر و موسیقی، پخش بیانیه گام دوم انقلاب و ...

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال