پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

ارسال ۱۱۰ اثر به جشنواره کشوری پسامهر فسا/ داوری ۴۰ اثر در دوره پایانی

منوچهر اکبرلو، راضیه قلی‌زاده و فرزاد معافی غفاری
    -     کد خبر: 16648
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۴|۱۴:۲۸
این دوره جشنواره به یاد فرهاد تنها، هنرمند فقید هنرهای نمایشی فسا، در سه بخش یادبود فرهاد تنها، مسابقه و جنبی برگزار می‌شود.

به گزارش هنر شیراز؛ احمد وامق، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان فارس گفت: جشنواره کشوری پسامهر فسا که دوره بیستم خود را برگزار می‌کند، در گذر نخست خود، 110 اثر از 20 استان کشور به دبیرخانه وارد شد.

وامق ادامه داد: در این جشنواره فیلم نمایش‌های مونولوگی که ارزش، ویژگی‌ها و معیارهای تئاتر را لحاظ کرده باشند، در بازبینی نخست قرار گرفتند و هیأت بازبینی و داوری نخستین، 40 اثر را برای داوری در گذر پایانی، شایسته دانستند.

علی نیکومنش، دبیر جشنواره کشوری پسامهر نیز گفت: منوچهر اکبرلو، راضیه قلی‌زاده و فرزاد معافی غفاری بازبینی و داوری گذر نخست این جشنواره را بر دوش داشتند.

وی بیان داشت: این دوره جشنواره به یاد فرهاد تنها، هنرمند فقید هنرهای نمایشی فسا، در سه بخش یادبود فرهاد تنها، مسابقه و جنبی برگزار می‌شود. در بیستمین دوره جشنواره پسامهر افزون بر جایزه بازیگری مرد و زن، کارگردانی و نویسنده برگزیده که واجد دریافت تندیس و ۵۰ میلیون ریال هستند، جایزه بازیگر فرهاد تنها تندیس جشنواره و ۵۰ میلیون ریال دریافت می‌کنند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال