پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل ارشاد فارس خبر داد:

آغاز پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان

مهدی امیدبخش
    -     کد خبر: 12491
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۶/۱۱|۲۰:۲۹
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از آغاز پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در این استان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری هنرشیراز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ از ابتدا پویش با کتاب در خانه ویژه نوروز پایانی قرن با هدف گسترش و ترویج کتاب‌خوانی برای کودکان و نوجوانان ایران در ایام قرنطینه سال نو برگزار شد.  همچنین در شرایط کنونی دیگر فعالیت‌های کتاب‌خوانی بر اساس رویکرد فضای مجازی طراحی و برگزار می‌شود.

امیدبخش خاطرنشان کرد: اکنون برای پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان نیز تلاش خواهیم کرد با اولویت و برنامه‌ریزی و رویکرد مجازی این برنامه را در سال ۱۳۹۹ انجام دهیم.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس یادآور شد: از ابتدای شهریورماه امسال اعضای باشگاه‌هایی که در سایت شبکه ترویج کتاب‌خوانی نام‌نویسی نموده‌اند، می‌توانند با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های عضو طرح جام باشگاه‌های کتاب کودک و نوجوان به خرید کتاب‌های این برنامه اقدام کنند. همچنین در سال جدید بناست تا کتاب‌فروشی‌هایی که عضو طرح بهاره و پاییزه بودند نیز به عضویت جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان درآیند.

مهدی امید بخش درپایان گفت: امسال با حمایت‌های معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی قرار شد که کتاب‌های جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی با ۵۰ درصد و دیگر کتاب‌هایی که اعضای جام باشگاه‌ها خریداری می‌کنند با ۳۰ درصد یارانه این معاونت توسط اعضای جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان خریداری شوند

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال