پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
شهردار شیراز خبر داد:

پردیس بزرگ تئاتر جنوب کشور در شیراز ساخته می‌شود

اسکندرپور
    -     کد خبر: 12450
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۱۹|۱۶:۱۷
سرویس :هنری >> نمایش
شهردار شیراز با اشاره به ساخت پردیس بزرگ تئاتر جنوب کشور در شیراز گفت: هم اکنون سقف طبقه نخست این پردیس زده شده و تا پایان امسال به سرانجام می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری هنرشیراز به نقل از خبرگزاری تسنیم، حیدر اسکندرپور در مراسم افتتاحیه پارک سهراب سپهری اظهار داشت: یکی از مناطقی که در راستای شعار انسان‌محوری و اینکه ما شهر را برای شهروندان ساخته و فرصت‌هایی را خلق کنیم که مردم به راحتی در کنار هم باشند و از فضاها استفاده کنند، منطقه 11 است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پروژه‌های متعدد عمرانی برای این منطقه کمتربرخوردار در دست اقدام است، افزود: ساخت بزرگترین محموعه پردیس تئاتر جنوب کشور به همراه ساخت زورخانه در پارک ارغوان از دیگر فعالیت‌هایی است که در منطقه 11 اجرا می‌شود.

شهردار شیراز گفت: به دنبال این هستیم که مردم نیاز به غرب شهر برای استفاده از مکان‌های فرهنگی و ورزشی نداشته و از رفت و آمدها نیز کاسته شود.

اسکندرپور تاکید کرد: معتقدیم باید فضاهای شهری مرده زنده‌سازی شوند تا تبدیل به معضل و ناهنجاری برای اهالی محل تبدیل نشود و در این راستا نیز به شهردارن مناطق دستور داده شده برای هر منطقه سه تا پنج پروژه کوچک در راستای این مهم اجرایی کنند.

نظری عضو شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این مراسم اظهار داشت: جای بسی افتخار است که در آستانه عیدسعیدغدیرخم بوستان سهراب سپهری که روزی یک مخروبه، زباله‌دانی و محل پرسه زدن سگ‌های ولگرد بود امروز به یک بوستان زیبا تبدیل شده است.

وی با قدردانی از حمایت‌های اعضای شورا و به ویژه شهردار شیراز و شهردار منطقه 11 بیان کرد:  علاوه بر ساخت سالن پردیس تئاتر که سرعت خوبی در اجرا دارد به ساخت یک سالن مطالعانه دانش آموزی و کتابخانه در این منطقه آغاز می‌شود.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال