پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
با تلاش انجمن نمایش؛

مردم نی‌ریز در خانه تئاتر می بینند

تئاتر
    -     کد خبر: 12446
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۱۶|۱۲:۰۷
سرویس :هنری >> نمایش
انجمن هنرهای نمایشی نی‌ریز، فیلم برخی از تئاترهای انجام شده سالهای پیش شهرستان نی‌ریز را گردآوری و در قالب طرح "در خانه تئاتر ببینیم" به صورت زنده پخش خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هنرشیراز، سپهر شعبانی، رییس انجمن نمایش نی‌ریز گفت: با ورود ویروس کرونا و برچیدگی فعالیت‌های گروهی به ویژه هنرهای نمایشی، این انجمن بنا دارد تا در این دورانِ دلتنگی، در خانه بمانیم و بتوانیم با دیدن فیلم نمایش‌هایی که در تماشاخانه‌های نی‌ریز اجرا شده است، دوباره بوی نمایش و تئاتر را استشمام کنیم و بگوییم هیچ‌چیز نمی‌تواند هنرمند را متوقف کند؛ حتی اگر همه امکانات و ابزار را از او بگیرند.

وی افزود: هرچند بیشتر فعالیت‌های هنری تعطیل شد، اما زندگی زیر پوست شهر جریان دارد. هنرمند می‌اندیشد و این مهم‌ترین سلاح اوست. از این رو گروه نمایشی میعاد صحنه نی‌ریز با تلاش جواد صبوری، به گردآوری و پخش آثار نمایشی هنرمندان انجمن نمایش نی‌ریز پرداخته است.

شعبانی از کسانی که مایل به دیدن فیلم‌های‌ تئاتر هستند خواست تا با همراه داشتن فلش به مرکز پژواک رایانه واقع در خیابان جانبازان، روبروی آموزشگاه فرهمندی این شهر مراجعه و فیلم‌های تئاتر را به رایگان دریافت نمایند.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال