پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نباید مشکلات اقتصادی، مسائل فرهنگی را تحت الشعاع قرار دهد

نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان کازرون، با حضور صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دفتر امام جمعه کازرون برگزار شد.
    -     کد خبر: 1197
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱|۲۱:۲۰
سرویس :شهرستان ها >>
نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان کازرون، با حضور صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دفتر امام جمعه کازرون برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ؛ نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان کازرون، با حضور صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دفتر امام جمعه کازرون برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام شیخ محمد خرسند، امام جمعه کازرون گفت: با شناخت کامل اعضای شورا از وظایف شورای عالی فرهنگ عمومی شهرستان، مشکلات مرتفع خواهد شد.

حجت الاسلام خرسند با اشاره به برخی از آسیب های اجتماعی ادامه داد: باید دستگاه های فرهنگی نقاط آسیب را شناسایی و ترمیم کنند.

امام جمعه کازرون اضافه کرد: نباید مشکلات اقتصادی، مسائل فرهنگی را تحت الشعاع قرار دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی کازرون با اشاره به خدمات آیت الله شیخ اسدالله ایمانی، امام جمعه و نماینده اسبق ولی فقیه در شهرستان کازرون خاطرنشان کرد: آیت الله ایمانی زحماتی زیادی در کازرون کشید و از آبرو و سلامتی خود برای هر حوزه خدماتی مایه گذاشت. هیچ عمران و آبادانی در کازرون نشد مگر اینکه مرحوم آیت الله ایمانی در آن نقش اصلی داشته است.

وی گفت: خیابان یا میدانی را باید به نام آیت الله ایمانی نام گذاری و در آینده نیز مرکزی علمی یا درمانی به نام ایشان بنا کرد. همچنین لازم است تا بزرگداشتی درخور شان وی در شهرستان پیش بینی شود.

محمد خرسند خاطر نشان کرد: لازم است تا با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و صدا و سیمای مرکز فارس مراسم دهه فرهنگ کازرون به صورت مستقیم رسانه ای شود.

حجت الاسلام محمد خرسند به سابقه تاریخی و مبارزاتی مردم کازرون اشاره کرد و گفت: ناصر دیوان کازرونی از افراد مبارزی بود که در مقابله با استعمار انگلیس شجاعانه جنگید و مبارزات این مرد با هماهنگی مراجع تقلید آن زمان انجام می شد.

امام جمعه کازرون با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم ایت الله اسدالله ایمانی افزود: ایشان در طول عمربابرکتشان قدم های ارزنده ای در زمینه پیشرفت بهداشتی، فرهنگی وعلمی شهرستان کازرون برداشت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

فیلم؛ از مهم ترین ابزارهای فرهنگی و تربیتی به ویژه برای کودکان و نوجوانان است سهرابی از رونمایی "فرنامک" سند چشم‌انداز توسعه فرهنگ و هنر فارس خبر داد فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد افتتاح نگارخانه "تارونه" در جهرم گشایش نمایشگاه دست آوردهای حوزه فرهنگ و هنر در فارس روز دوم جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با استقبال مواجه شد دانش های تخصصی، باعث بالا رفتن بهره وری و رونق کسب و کار در هر حوزه ای شده است تصویر یک زندگی عاشقانه بر صحنه تماشاخانه استاد هودی جشنواره فیلم کودک و نوجوان در شیراز آغاز شد اکران فیلم های برگزیده کودک و نوجوان در شیراز تماشاخانه استاد لایق میزبان تئاتر لوپوس صالحی خطاب به مدیران جدید استانی: ردپاهای فرهنگی خود را در استان‌ها بیشتر کنید فارس نمایندگان خود را «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» کشوری شناخت شیراز میزان کارآفرینان فرهنگی و هنری روستا و عشایر چهار استان عکاس هنرمند با اثرش سخن حکیمانه می گوید
آرشیو