پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نمایش «زندگی در تئاتر» در شیراز اجرا می شود

نمایش «زندگی در تئاتر» در شیراز اجرا می شود
    -     کد خبر: 1192
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰|۲۲:۱۶
سرویس :هنری >>
نمایش «زندگی در تئاتر» به نویسندگی «دیوید ممت» و با ترجمه «داریوش مودبیان» که احمد دامیار آن را کارگردانی می کند، در سالن هودی شیراز به روی صحنه می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ؛ نمایش «زندگی در تئاتر» به نویسندگی «دیوید ممت» و با ترجمه «داریوش مودبیان» که احمد دامیار آن را کارگردانی می کند، در سالن هودی شیراز به روی صحنه می رود.

در این نمایش که مجتبی سلطانی سروستانی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد حنیف سلطانی سروستانی و سروش عباسی بازی خواهند کرد.

سرپرست این گروه نمایشی را فرزاد بی طرف، طراحی صحنه را پریسا آبتین، طراحی نور را محسن ذهبی، طراحی لباس را دینا ذنوبی انجام می دهند.

همچنین یگانه سبزواری و مهدی رعیت پیشه به عنوان دستیار کارگردان، فروغ آبادیان به عنوان مدیر صحنه، اوین میرزایی به عنوان منشی صحنه و موسیقی آن را اشکان شهریاری و سروش عزیزی بر عهده دارند.

این نمایش از ١٥ تا ٢٥ اسفند ماه ساعت ١٨ در سالن استاد هودی به روی صحنه خواهد رفت.

لازم به ذکر است که این نمایش اثری مشترک از گروه استراتژی تهران و گروه مکعب شیراز است.

سایر دست اندرکاران نمایش:

عکاس: هانیه زریابی و علی فخری

طراح پوستر و بروشور: سارا ظریف صنایعی

روابط عمومی: مریم اسدی

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس به مناسبت هفته وحدت داوران سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس معرفی شدند/ اعلام جدول بخش خیابانی رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر فارس گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی مهم‌ترین راهکار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است تولید کتابهای گویا برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه ۱۳۰۸ برنامه در طول هفته کتاب برگزار می شود/ برگزاری «کتابخوان بند» برنامه های هفته کتاب تشریح شد/ برگزاری ۴۰ برنامه اجراهای تئاتر خیابانی در حاشیه برگزاری سی امین دوره جشنواره تئاتر استانی فارس رقابت قصه گویان منطقه ۳ کشور آغازشد «صور العجایب» در شیراز نمایش یافت مجسمه های محمود آذرنگ در نگارخانه تاروپود فارس به فراخوان کشوری نمایشگاه و کتاب عکس پیوست علیرضا عطروش: آبرنگ خیلی بیرحم است/ تأثیر رنگ ها در کارهایم شناسنامه شیراز را دارد نشست خبری مشترک اعلام برنامه های بیست و هفتمین هفته کتاب استان فارس و شیراز نخستین همایش ملی نقاشی آبرنگ ایران برگزیدگانش را شناخت/ نمایشگاه آثار تا ۲۳ آبان نگارخانه وصال
آرشیو