پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
در راستای رشد و بالندگی فرهنگ کتابخوانی صورت گرفت:

برگزاری نشست کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سپیدان

نشست کانون های فرهنگی
    -     کد خبر: 11413
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۲۴|۱۲:۰۰
سرویس :شهرستان ها >>
نشست مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان سپیدان درباره اوقات فراغت تابستانی و توجه به شرایط ویژه بیماری کرونا و همچنین اجرای تفاهم‌نامه بین کمیته امداد و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در راستای رشد و بالندگی فرهنگ کتابخوانی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری هنر شیراز، سیدابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سپیدان و بیضا در این نشست گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، از بازوها و نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در هر شهر و روستا، کوی و برزن می‌باشند.

حسینی ادامه داد: گرد هم آمدن جوانان با انگیزه، علاقمند و آگاه با دیدگاه‌های فرهنگی و هنری در این کانون‌ها، به رشد و بالندگی بیش از پیش مساجد خواهد انجامید.

وی کرونا را یک فرصت برای انجام کار فرهنگی و هنری در  شرایط  سخت دانست که با شکست این بیماری و در دوران پساکرونا، توانمندی‌هایی جوانان ما در این دوران دیده خواهد شد.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سپیدان و بیضا افزود: تبلیغ و آگاهی‌بخشی از کارکردهای ماست که امروز باید در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی آن را به مردم ارائه کنیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌های سپیدان و بیضا فرهنگ‌سازی کتاب‌خوانی را از دیگر کارهای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد دانست و بیان داشت: به امید خدا در شرایط موجودف همت والایی را در رشد و گسترش این فرهنگ برای مردم خواهیم داشت؛ چرا که رشد فرهنگ در گرو رشد و نهادینه‌سازی فرهنگ کتاب‌خوانی است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال