پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
در حین برگزاری نشست خبری:

رئیس فرهنگ و ارشاد لامرد درگذشت/ تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس

ابراهیم میر
    -     کد خبر: 11402
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۱۴|۲۳:۵۷
سرویس :شهرستان ها >>
ابراهیم میر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد، درحالی که در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران حضور داشت، به دلیل ایست قلبی درگذشت. در همین رابطه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس پیام تسلیتی صادر کرد

به گزارش پایگاه خبری هنرشیراز، به نقل از خبرگزاری ایرنا ابراهیم میر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد، درحالی که در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران حضور داشت، درگذشت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد لامرد، جمعه ۱۳ تیر ماه ۹۹ در محل سالن همایش‌های اداره متبوع خود در نشست مطبوعاتی حضور داشت.

ابراهیم میر که از مهمانان درخواست رعایت فاصله اجتماعی و اصول بهداشتی را کرده بود، در آخرین سخنان خود پیش از فوت، پیرامون وظیفه خطیر خبرنگار و عرصه اطلاع رسانی خطاب به اصحاب رسانه گفت: در خبررسانی جانب حق و انصاف را نگه دارید.

سرپرست فقید فرهنگ و ارشاد لامرد با توجه به نقش خطیر اصحاب رسانه و خبر اظهار کرد: هدف از این نشست، بررسی راهکارها و چالش‌های شغل خطیر خبرنگاری است.

پس از سخنان میر، نوبت به خبرنگاران حاضر در جلسه رسید که به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند که دقایقی بعد این مسوول جان به جان آفرین تسلیم کرد.

اورژانس لامرد، فوت این مقام مسؤول را بر اثر ایست قلبی اعلام کرد.

صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پیامی با آرزوی شادی روح «ابراهیم میر»، مسئول و کارمند ارزنده، پر تلاش و با اخلاق و رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد، گفت: امیدواریم تا توانایی ها و راه ارزشمند اینگونه همکاران دلسوز و تلاشگر، آغاز راهی باشد برای آیندگان تا بدانیم یاد و نامشان همیشه جاودان است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس در همین راستا ضمن آرزوی مغفرت از درگاه خداوند مهربان، مصیبت وارده را از صمیم قلب تسلیت گفت و از حضرت باری تعالی شادی روح و آمرزش ابدی آن عزیز از دست رفته را مسالت نموده و آرزو کرد تا صبر جلیل و اجر جمیل از جانب بخشنده مهربان شامل حال آنمرحوم وخانواده محترمش، عنایت گردد.

گفتنی است: زنده‌یاد ابراهیم میر فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی و دارای ۲۴ سال سابقه کار آموزشی و اداری در استان‌های فارس و هرمزگان بود.

کارمند نمونه ملی در سال ۱۳۸۰، نویسنده برتر مقاله پژوهشی و منتخب پرسش مهر ریاست جمهوری و مدیر نمونه استانی در طرح جلوه‌های معلمی و فعالیت‌های برتر در سال ۱۳۹۶ و مدیریت دبستان سیزده آبان لامرد از سال ۱۳۹۶ تاکنون از نکات قابل توجه در دوران حیات وی است.

آیین تشییع پیکر آن مرحوم روز یکشنبه 15 تیرماه جاری ساعت 7:30 صبح در لامرد برگزارخواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال