پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
دبیرخانه مسابقه کتابخوانی مجازی در استان فارس اعلام کرد؛

آثار مسابقه کتابخوان مرا بخوان داوری شد

 تفاهم نامه همکاری کتابخانه های عمومی و شعب بانک کشاورزی فارس به امضا رسید
    -     کد خبر: 11392
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۲|۱۵:۴۲
سرویس :شهرستان ها >>
داوری آثار ارسالی به مسابقه کتابخوان مجازی «مرا بخوان» به پایان رسید و برندگان این جشنواره به زودی معرفی و تقدیر خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز به نقل ازروابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، با اتمام زمان مسابقه کتابخوان مرابخوان، تمامی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره بررسی شد؛ این در حالی است که قریب به 300 ویدئو معرفی کتاب توسط اعضای کتابخانه های عمومی در استان فارس و دیگر استان های کشور به جشنواره ارسال شده است.

از میان آثار ارسالی 185 اثر که شرایط جشنواره به درستی در آن ها رعایت شده بود، توسط دبیرخانه مسابقه واقع در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس داوری و ارزیابی شد. دقت در انتخاب کتاب، تناسب منبع با گروه سنی شرکت کننده، خلاقیت در شیوه  معرفی  و استفاده از ایده‌های خلاقانه دارای اولویت امتیازدهی بود که براساس آن برگزیدگان معرفی و از آن ها تقدیر خواهد شد.
این مسابقه از جمله برنامه های کتابخانه های عمومی فارس ویژه گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور بود که با انتشار فراخوان از نیمه دی‌ماه تا ابتدای اسفند سال گذشته برگزار شد و به دلیل شیوع بحران کرونا در کشور و ضرورت ترویج کتابخوانی در ایام قرنطینه، بخش دوم این مسابقه ویژه ایام کرونا تا انتهای فروردین ماه برگزار شد .
علاقه‌مندان در این رویداد کتاب های مدنظر خود را در قالب ویدئوهای یک دقیقه ای معرفی و از طریق برنامه اینستاگرام و با هشتگ مسابقه ارسال می‌کردند. در بازه زمانی تعیین شده درحدود 300 فایل ویدئویی از سوی گروه‌های سنی مختلف در صفحات اینستاگرام منتشر شد که بیشترین مشارکت مربوط به گروه سنی کودک بود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز ثبت نام دوره های تخصصی حفظ کل قرآن کریم دارالتحفیظ الهادی علیه السلام کاندیداهای نهایی نخستین مسابقه خاطره نویسی ویروس کرونا قرنطینه خود خواسته معرفی شدند شورای سیاستگذاری پایتختی کتاب ایران در شیراز تشکیل شد یوم الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ حوزه و دانشگاه شیراز وارثان جکمت و معرفت ملاصدرا هستند آثار مسابقه کتابخوان مرا بخوان داوری شد تجربه دیدن فیلم در خودرو/ شیرازی ها منتظر «سینما ماشین» باشند اعلام برنامه های فرهنگی هنری ایام سترگ ارتحال امام (ره) ۱۱۲ مجوز مشاغل خانگی در سال ۹۸ اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر مصوبه شورای شهر شیراز در حمایت از هنرمندان تئاتر در مقابل نمایش ، تبار شناسی تئاتر نوشت و نمایشنامه خط مقدم روابط‌عمومی‌های فارس در کرونا تقدیر شدند تک‌نوازی «کیهان کلهر» در کنسرت آنلاین
آرشیو