پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رونمایی کتاب
کتاب «افسانه رستا»، نمایشنامه‌ای از «فرشاد فرشته‌حکمت»
یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹
شایستگان تقدیر کتاب سال ایران، پذیرای نویسنده کازرون
این کتاب را نزدیک به ۱۴ سال پیش برای ساخت یک پویانمایی بلند سینمایی نوشتم؛ هرچند پاسخی که بارها شنیدیم این بود که از توان سینمای ایران به دلیل حجم پروداکشن و بودجه‌ای که می‌خواهد، بیرون است.
تجلیل از دو دهه پویایی شاعر گراش/ مصطفی کارگر، محمدباقر بخشایش‌پور، علی زمانی، مهدی آینه‌افروز
یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
تجلیل از دو دهه پویایی شاعر گراش
از مصطفی کارگر، شاعر شناخته‌‌شده‌ی گراشی، به پاس بیش از ۲ دهه فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر شهرستان گراش تجلیل شد.
رونمایی از کتاب من اهلی شدنی نیستم در نی‌ریز/ عکس: جواد قطرانی
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
رونمایی از کتاب من اهلی شدنی نیستم در نی‌ریز
درون‌مایه کتاب دربرگیرنده برداشت‌ها و بریده‌هایی از دست‌نوشته‌های نیما یوشیج، فروغ فرخزاد و سهراب سپهری درباره شعر و زندگی است، که در این کتاب گردآوری شده است.
رونمایی از هشت سنگر عشق در بوانات
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
رونمایی از هشت سنگر عشق در بوانات
با کوشش و همکاری انجمن ادبی شکوه شعر بوانات، مجموعه‌ای از اشعار دفاع مقدس برخی از شاعران بواناتی گردآوری و با عنوان هشت سنگر عشق، به چاپ رسید.
آیین نقد و رونمایی از دو کتاب نقش مهم مدیران در فرآیند تعلیم و تربیت و جار و مجرور و مفاهیم آن در قرآن، نوشته سیده صدیقه نبوی‌زاده با حضور دبیر انجمن کتابخانه‌ها و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
رونمایی و نقد دو کتاب در کازرون
آیین نقد و رونمایی از دو کتاب نقش مهم مدیران در فرآیند تعلیم و تربیت و جار و مجرور و مفاهیم آن در قرآن، نوشته سیده صدیقه نبوی‌زاده با حضور دبیر انجمن کتابخانه‌ها و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون برگزار شد.
دکتر محمدمهدی فروردین، نماینده مردم شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان فراشبند در سالن اجتماعات شهید سلیمانی فرمانداری این شهر دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
نماینده مردم شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین:
هنر و اخلاق مکمل هم هستند
هرچه هنرمند به مرحله بالاتری از فکر، اندیشه و درک عقلانی برسد، جوهره آثار هنری او، کیفیت و ارتقای بیشتری پیدا خواهد کرد.
انتشار کتاب سبک‌شناسی نامه‌های سیاسی امام خمینی (ره) از نویسنده کازرونی
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
در آستانه دهه فجر رخ داد؛
انتشار کتاب سبک‌شناسی نامه‌های سیاسی امام خمینی (ره) از نویسنده کازرونی
پایان‌نامه دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سلمان فارسی کازرون با عنوان «سبک‌شناسی نامه‌های سیاسی امام خمینی (ره)» در پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی (وابسته به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) به چاپ رسید.
کتاب «چراغ شب‌زدگان، پای دار می‌سوزد»
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
انتشار کتاب «چراغ شب‌زدگان، پای دار می‌سوزد» از ادیب کازرونی
کتاب شعر «چراغ شب‌زدگان، پای دار می‌سوزد» گزیده اشعار دفاع مقدس شهرستان کازرون است که به کوشش و گزینش دکتر کاظم دهقانیان‌فرد، استاد ادبیات دانشگاه‌های کازرون، گردآوری شده است.
رونمایی کتاب فرهنگ و آداب و رسوم دو روستای بنه کلاغی و ریزاب نی‌ریز
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
رونمایی کتاب فرهنگ و آداب و رسوم دو روستای بنه کلاغی و ریزاب نی‌ریز
از ویژگی‌های این کتاب، گردآوری مطالب به صورت میدانی و گفتگو با ریش‌سفیدان این دو روستا بود که از سال ۹۳ آغاز و در سال ۱۳۹۶ پایان یافت.
رونمایی از کتاب ثروتی افسانه‌ای اما همیشه ناکافی در نی‌ریز
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹
به مناسبت هفته پژوهش؛
رونمایی از کتاب ثروتی افسانه‌ای اما همیشه ناکافی در نی‌ریز
این کتاب به نویسندگی مری.ال ترامپ، خواهرزاده دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، ترجمه فرناز نامور است که به سرگذشت و آسیب‌شناسی پیچیده ترامپ و جو متشنج و مسموم خانواده او و رفتارهای نادرست والدین وی در کودکی و بی‌پروایی و عجول بودندر تصمیم‌گیری‌هایش می‌پردازد.
رونمایی کتاب
سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹
رونمایی کتاب "با کاروان شرقی" در نی‌ریز
"با کاروان شرقی" با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس و در ۱۲۴صفحه توسط انتشارات "صریر" در ۱۰۰۰ نسخه به چاپ رسیده است.
رونمایی از کتاب
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
رونمایی از کتاب "ندیدن دلیل نبودن نبود" از شاعر فراشبندی
مرتضی کشاورز از هنرمندان و شاعران شهرستان فراشبند است که برای نخستین بار کتاب شعر خود را با نام "ندیدن دلیل نبودن نبود" مشتمل بر مجموعه‌ای از غزل‌ها و رباعی‌هایش به چاپ رسانده است. وی با نگاهی دیگرگونه و با بهره‌گیری از گفتمان عارفانه و عاشقانه به گردآوری ۶۰ غزل و ۶۰ رباعی از خود در این کتاب پرداخته است.
سید ابراهیم حسینی
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران
جشنواره یار مهربان در سپیدان
گسترش فرهنگ کتابخوانی در همه سال با برگزاری رویدادهای گوناگونی چون نمایشگاه‌های کتاب، حمایت از نویسندگان و ناشرین، نقد کتاب، رونمایی کتاب، تجلیل از تلاشگران این عرصه، مسابقات کتابخوانی، پویش‌ها، نشست‌ها و برنامه‌های گوناگون برای حضور در جشنواره‌های روستایی، عشایری و پایتخت کتاب ایران و ... از رویدادهای فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
کتاب روش شناسی نقد
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹
نشر کتاب:
امکان خرید آنلاین و تلفنی کتاب "روش‌شناسی نقد در خوشنویسی" مهیا شد
کتاب روش‌شناسی نقد در خوشنویسی اثر هنرمند استان فارس که اخیرا منتشر گردیده، به صورت خرید تلفنی و آنلاین در دسترس علاقمندان قرار گرفت.
کتاب زن، کتاب، سواد زندگی
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
نشر کتاب:
کتاب «زن، کتاب، سواد زندگی» در شیراز رونمایی شد
ویژه برنامه رونمایی از کتاب «زن، کتاب، سواد زندگی» با حضور اساتید علم اطلاعات و دانش‌شناسی به صورت آنلاین در شیراز برگزار شد.