پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انجمن فیلم کوتاه شیراز
محسن مقدم
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹
رئیس انجمن فیلم کوتاه شیراز در گفتگو با هنرشیراز:
در جشنواره نهم برخی فیلمنامه های قوی فدای مشکلات مالی ساخت شدند
رئیس انجمن فیلم کوتاه شیراز در گفتگوی اختصاصی با هنرشیراز گفت: در نهمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز آثاری را دیدیم که فیلمنامه خیلی خوبی داشته ولی به لحاظ اینکه کارگردان شرایط مالی خوبی نداشته و مجبور بوده با حداقل امکانات مالی فیلم را بسازد و یک روزه و دو روزه کار را ببندد، کیفیت کارش خیلی افت کرده است.
جشنواره فیلم کوتاه
یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹
همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن:
نهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه شیراز آغاز گردید + جدول اکران آنلاین
نهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه شیراز همزمان با سالروز ورود آزادگان سرفراز به میهن آغاز و طی دو روز آثار راه یافته به این جشنواره به صورت آنلاین نمایش داده می‌شود.
پوستر جشنواره فیلم کوتاه
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
از سوی دبیرخانه جشنواره اعلام شد:
فراخوان نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز
به دنبال رونمایی از پوستر فراخوان نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز، شرایط، مقررات، محورهای جشنواره، کیفیت، نحوه و زمان پذیرش آثار و گاه‌شمار جشنواره از سوی دبیرخانه آن اعلام گردید.
رونمایی از پوستر
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
رونمایی از پوستر نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز:
نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز، برگزار خواهد شد.
آیین رونمایی از پوستر نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز با حضور صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، بهروز مرامی جدیدی، معاون هنری و سینمایی این اداره کل، روح‌الله رنجبری، رییس گروه سینمایی و محسن مقدم، رئیس انجمن فیلم کوتاه شیراز انجام شد.
نقد و بررسی فیلم «خداحافظی»
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
انجمن فیلم کوتاه شیراز برگزار می‌کند؛
نقد و بررسی فیلم «خداحافظی»
این فیلم روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می‌شود.
نقد و بررسی فیلم «بزرگترین مزرعه کوچک»
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
انجمن فیلم کوتاه شیراز برگزار می‌کند؛
نقد و بررسی فیلم «بزرگترین مزرعه کوچک»
این فیلم روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می‌شود.
نقد و بررسی فیلم «پرندگان مهاجر»
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «پرندگان مهاجر»
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه‌های نقد و بررسی فیلم‌های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «پرندگان مهاجر» را به نمایش، نقد و بررسی می‌گذارد.
نقد و بررسی فیلم «زنی در جنگ»
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «زنی در جنگ»
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه‌های نقد و بررسی فیلم‌های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «زنی در جنگ» را به نمایش، نقد و بررسی می‌شود.
نقد و بررسی فیلم «درد و شکوه»
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «درد و شکوه»
در ادامه برنامه‌های نقد و بررسی فیلم‌های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «درد و شکوه» را به نمایش، نقد و بررسی می‌شود.
نقد و بررسی فیلم «مرد دور اندیش»
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «مرد دور اندیش»
این فیلم روز چهارشنبه ۸ آبان ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می شود.
نقد و بررسی فیلم «یک اتفاق ساده»
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «یک اتفاق ساده»
این فیلم روز چهارشنبه ٢٧ شهریور ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می شود.
نقد و بررسی فیلم «آخرین مرد سیاه در سانفرانسیسکو»
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «آخرین مرد سیاه در سانفرانسیسکو»
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «آخرین مرد سیاه در سانفرانسیسکو»را به نمایش، نقد و بررسی می شود.
نقد و بررسی فیلم «نور زندگی من»
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «نور زندگی من»
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «نور زندگی من» را به نمایش، نقد و بررسی می گذارد.
نقد و بررسی فیلم «کات (برش) – Cut»
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «کات (برش) – Cut»
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «کات (برش) – Cut» را به نمایش، نقد و بررسی میشود.
نقد و بررسی فیلم «داستان‌هایی که می‌گوییم
یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸
نقد و بررسی فیلم «داستان‌هایی که می‌گوییم
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم مستند «داستان‌هایی که می‌گوییم» را به نمایش، نقد و بررسی شد.